کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی هاستینگ | سرور مجازی | بازی های آنلاین خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

mahsa.ar

گوگرد زرکوه

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 05-02-2019 در ساعت 11:26 AM (110 نمایش ها)
خرید گوگرد معدنی زرکوه پس از جستجو، پیگیری و بررسی های لازم و مستمر از مصرف کنندگان گوگرد طلائی و سوپر طلائی معدن زرکوه به منظور دفع آفت خانمان برانداز و پسیل پسته به این نتیجه رسیده است که:
باغدارانی که قصد تر فروشی (تازه فروشی) پسته خود را به بازار فروش دارند به منظور شفاف ماندن و بازار پسند بودن پسته تازه خود از اول فروردین ماه، غیر از زمان گل و شکوفه تا پایان خردادماه درختان پسته باغ خود را با گوگرد طلائی و سوپر طلائی معدن زرکوه به روش محلول پاشی، آفت زدائی و قارچ زدائی نمایند و سپس از اول تیر ماه لغایت پایان مهر ماه به روش گرده پاشی با آفت پسیل پسته و دیگر آفات و قارچ‌ها مبارزه نمایند همچنین برای جلوگیری از آفت کش ارگانیک نیز میتوان از گوگرد زرکوه استفاده کرد.
و اما باغدارانی که قصد تر فروشی محصول پسته خود را نداشته و تصمیم به خشک نمودن آن را دارند میتوانند از شروع بیداری درختان از ابتدای اسفندماه – به غیر از زمان گل و شکوفه لغایت پایان مهرماه سال بعد درختان پسته خود را فقط طی نهایتا 4 مرحله به روش محلول پاشی توسط گوگرد طلائی و سوپر طلائی معدن زرکوه آفت زدائی و قارچ زدائی نمایند، کلیه درختان را بدون مصرف سم‌های خطرناک و سرطانزا بدون آفت و قارچ حفظ نمایند.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

درباره ما

پشتوار سرور با عنوان برترین مرجع "رایگان" انجمن بازی و محصولات مجازی به همراه فروشگاه محصولات گارنا ,سرورهای مجازی,سرورهای اختصاصی,هاست,ثبت دامنه و کلیه محصولات مجازی در ایران خدمات رسانی خود را در ضمینه فروشگاه در سال 1388 و در ضمینه انجمن در سال 1391 آغاز کرد . از لحظه تولد تاکنون پشتوار سرور همواره سعی در بکارگیری شیوه های مدیریتی جدید و خدمات نوین داشته است

ارسال پیام به مدیر سایت
دوستان ما
لینک های مفید
ابزار ها
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید: