[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

این روند طراحی سایت به مرحله نیاز دارد شناسایی هدف از کجا با مشتری کار می کنم تا تعیین کند که اهداف مورد نیاز سایت باید انجام شود ایده، هدف آن چیست تعریف دامنه هنگامی که اهداف سایت را می شناسیم، می توانیم دامنه پروژه را تعریف کنیم چه صفحاتی و ویژگی های سایت نیاز به انجام این هدف و زمان بندی برای ساخت آن خارج است. ایجاد نقشه طراحی سایت و ساختار جعبه با محدوده تعریف شده، ما می توانیم شروع به حفاری در نقشه طراحی سایت تعریف کنیم که چگونه محتوای و ویژگی های ما در تعریف محدوده تعریف شده تعریف می شود. ایجاد محتوا اکنون که ما تصویری بزرگتر از سایت داشته باشیم، می توانیم محتوا را برای صفحات شخصی طراحی سایت ایجاد کنیم.

همیشه بهینه سازی موتورهای جستجو طراحی سایت را در نظر داشته باشید تا صفحات متمرکز بر یک موضوع واحد را حفظ کنید. حیاتی است که محتوای واقعی خود را برای مرحله بعدی به کار ببرید عناصر بصری با معماری سایت و برخی از محتویات طراحی سایت در محل، ما می توانیم شروع به کار بر روی نام تجاری بصری بسته به مشتری، این ممکن است قبلا به خوبی تعریف شده باشد اما شما همچنین ممکن است سبک بصری را از سطح زمین تعریف کنید.

ابزارهایی مانند کاشی های سبک و کلاژهای عنصر می توانند در این روند کمک کنند. تست در حال حاضر شما تمام صفحات خود را تعریف کرده اید و چگونگی نمایش آنها را به بازدید کننده طراحی سایت نشان می دهید، پس زمان لازم است تا همه کارها را انجام دهد. مرور دستی این سایت را در دستگاههای مختلف با خزنده های طراحی سایت اتوماتیک ترکیب کنید تا همه چیز را از مسائل مربوط به تجربه کاربر به لینک های ساده خراب کنید.[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]راه اندازی طراحی سایت هنگامی که همه چیز به زیبایی کار می کند، زمان آن است که برنامه ریزی و اجرای طراحی سایت خود را راه اندازی کنید این باید شامل برنامه ریزی هر زمان زمان راه اندازی و راهبردهای ارتباطی باشد یعنی زمانی که شما راه اندازی می کنید و جهان را چگونه می دانید بعد از آن، وقت آن رسیده است که حباب را بشکنیم حالا که ما فرآیند را مشخص کردیم، اجازه دهیم کمی در هر مرحله قدم بگذاریم. شناسایی هدف مرحله اولیه همه چیز در مورد درک چگونگی کمک به مشتری شما است. در این مرحله اولیه، طراح نیاز به شناسایی هدف پایان طراحی سایت معمولا در همکاری نزدیک با مشتری یا سایر سهامداران سوالاتی که برای بررسی و پاسخ در این مرحله از این فرآیند عبارتند از برای چه کسی سایت است آنها انتظار دارند.

که در آنجا پیدا یا کار کنند آیا هدف اولیه این طراحی سایت برای اطلاع رسانی، فروش یا سرگرمی است آیا وب سایت نیاز به وضوح پیام هسته ای یک نام تجاری را در بر می گیرد یا بخشی از استراتژی گسترده تر مارکدار با تمرکز منحصر به فرد خود است چه طراحی سایت های رقیب، اگر وجود داشته باشند، چگونه وجود دارد و چگونه این سایت الهام گرفته از متفاوت از آن رقبا است این مهم ترین بخش هر فرایند طراحی سایت است. اگر این به وضوح در خلاصه پاسخ ندهند، کل پروژه می تواند در جهت اشتباه تنظیم شود طراحی سایت شرق تهران که یکی از مقالات آموزشی در وب سایت ایده می باشد را نیز مطالعه نمایید.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ،[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ،[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]