[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] یک نمونه اولیه کدگذاری طراحی سایت دقیقا نشان می دهد که چگونه در مرورگرها و دستگاه های مختلف نمایش داده می شود و اگر هر گونه تغییری مورد نیاز است، می توانید آنها را به طور مستقیم به مدل کاری تبدیل کنید این فرآیند توسعه طراحی سایت را تسری می دهد و به شما اجازه می دهد تا زودتر از آنچه که نمونه های اولیه را به شیوه های سنتی ترتیب داده اید راه اندازی کنید. همچنین هیچ راهی بهتر برای سر و صدا کردن یک اتاق پر از ذینفعان وجود دارد نه اینکه در واقع نشان دادن تمام انیمیشن های طراحی سایت خنک و تعاملاتی که شما ساخته اید، به جای توضیح دادن آنها در فرایند توسعه، اشکالات اولیه کدگذاری طراحی سایت این مشکلات را نشان می دهد.
طراحی سایت به شما این امکان را می دهد که در مراحل ابتدایی مراقب باشید و به جای آن که آنها را قبل از راه اندازی حل کنید. شما فکر می کنید این عالی است من نمی دانم کدام کدام است قبل از دادن این پست و نگاه کردن به فیلم های دوست داشتنی بعید در اینجا نه چندان راز شما لازم نیست که بدانید که چگونه کد گذاری کنید. به شما این امکان را می دهد که طراحی سایت های خود را با استفاده از یک رابط گرافیکی بصری ایجاد کنید. باگ چیست جدید ترین مقاله ی وب سایت سایتکد می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]همانطور که در حال طراحی سایت هستید و جاوا اسکریپت را برای شما آماده می کند. شما می توانید یک مجموعه گسترده ای از تعاملات و انیمیشن های مدرن ایجاد کنید که طرح های شما را قانع کننده تر می کند و شما هنوز هم نباید حتی در کد نگاه کنید و نمونه اولیه شما پاسخگو خواهد بود طراحی سایت محتوا و گرافیک شما به دستگاه تقسیم می شود بنابراین شما مشتریان شما و سایر ذینفعان خواهید دید که چه چیزی دریافت خواهند کرد طراحی با محتوای واقعی محتوای را به عنوان پایه و اساس برای یک زرق و برق دار بسیار قابل استفاده است فکر می کنم یک نمونه اولیه طراحی سایت خیلی بیشتر از یک طراحی سایت است ما همچنین ذکر کردیم که لازم نیست یک نسخه کامل باشد.
شما نیاز به استفاده از محتوای واقعی طراحی سایت در فرایند طراحی سایت دارید لازم نیست به طور کامل آن را اصلاح کنید، اما باید سرفصل ها و تقریبی از محتوای مورد نظر را داشته باشید با استفاده از متن ساختگی برای پر کردن فضای خالی خوب است اما بهتر است از نسخه واقعی استفاده کنید حتی اگر این فقط یک پیش نویس اولیه باشد محتوای کافی طراحی سایت برای داشتن یک ایده از آنچه در مورد صفحه و جریان اطلاعات است باید وجود داشته باشد.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]