از گذشته تا به امروز بسیاری از مردم از قفل های مکانیکی جهت محافظت از درب ورودی خانه خود استفاده می کردند. با این حال پیشرفت تکنولوژی و افزایش تهدیدهای امنیتی باعث شده تا قفل های مکانیکی جای خود را به مدل های مختلف قفل الکترونیکی با امکان دسترسی توسط رمز، کارت و یا اثر انگشت بدهند. به ویژه در اماکن اداری بسیار بزرگ که استفاده از کلیدهای مکانیکی جهت کنترل ورود و خروج باعث بروز دردسرهای فراوانی می شد. ادامه پیشرفت قفل های الکترونیکی باعث شد تا بتوان آن ها را توسط ارتباط اینترنتی و یا بلوتوثی به صورت بی سیم کنترل نمود. قفل الکترونیکی وایرلس نام محصولی است که اکثر کاربران برای کنترل ورود و خروج خانه یا محل کار خود از آن استفاده می نمایند.

مزیت های استفاده از قفل الکترونیکی وایرلس
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] وایرلس با امکان کنترل از راه دور توسط تلفن همراه، امنیت محل زندگی و یا کار شما را دو چندان می نماید. شما می توانید توسط این نوع قفل ها ورود و خروج افراد مختلف را ثبت و کنترل نمایید. جهت اطمینان از بسته بودن درب، از راه دور توسط تلفن همراه، آن را چک نمایید. همچنین در صورت اعمال نیروی زیاد جهت ورود غیر مجاز، پیام هشدار برای تلفن همراه شما ارسال می گردد.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] وایرلس راحتی و آسایش را برای کاربران فراهم می آورد. در صورت مراجعه دوستان و آشنایان و حضور نداشتن شما در منزل، جهت جلوگیری از پشت درب ماندن آن ها می توانید درب را از راه دور باز نموده و یا کلید مجازی خود را با آن ها به اشتراک بگذارید. همچنین در صورت پر بودن دستان شما و دشواری زیاد جهت باز نمودن درب، به محض نزدیک شدن به درب و برقراری ارتباط بلوتوثی میان تلفن همراه و قفل الکترونیکی وایرلس ، درب به صورت خودکار باز می گردد.