[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

تمرین های مناسب برای انتخاب نام دامنه برای طراحی سایت پیام های خطا همیشه خوب به نظر می رسند. اما اغلب اوقات آنها گیج کننده هستند، نامشخص هستند و شما را تعجب می کنند که چه کاری انجام دهید. در این پست، ما برخی از بدترین پیام های خطا را که تا کنون دیده ایم را برجسته می کنیم و راهنمایی هایی در مورد چگونگی اطمینان از اشتباهات شما در این اشتباهات بزرگ ارائه می دهیم. نکته مهم در مورد کلاه اریکا هال شگفت انگیز برای جرقه مکالمه من این مثالها را از آن بیرون کشیدم بدیهی است که کاربر را سرزنش کنید یکی از مشخصه های مورد علاقه من در رابط های دیجیتال، باید به خاطر داشته باشد. مثل، من فقط آن را دوست دارم زمانی که یک برنامه دارای عقاید در مورد هوشمندانه، ظاهر، پس زمینه، و یا توانایی استفاده از رابط کاربری متن سفید به رنگ قرمز میگوید صدای شما بیش از کاراکتر است شما باید باهوش تر باشی با همدردی برای او برای مقابله با این پیام ظاهرا آسیب پذیر نیست.

همه گزارش ها نشان می دهد که توییتر این بیت بسیار ترسناک میکروکپوپی را عجیب و غریب محروم کرده است پس آنها را شعله ور نکنید برای این، به هر حال پیشنهادی برای این پیام خطا تویت ها باید کمتر از کاراکتر باشند از جمله فضاها آیا من از عدم هوشمندانه متهم نیستم و به من چیزی درمورد چیزی که منحصر به فرد می دهد می توانم بکنم، می توانم کارهایم را انجام دهم یعنی از فضاهای خلاص شود.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]نام من را مانند نامعتبر یا نامعتبر نامگذاری کنید متن می نویسد شما برای این درخواست واجد شرایط نیستید ممکن است با داده یا واجد شرایط بودن شما مشکلی ایجاد شود. همچنان در حال مرور سایت باشید خیلی مطمئن هستم من واجد شرایط این درخواست هستم، همانطور که واقعا انجام دادم. شاید و من فقط ماهیگیری در اینجا شما باید به طرز محسوسی هدایت من از درخواست درخواست به جای همچنین، شناسایی دو علت احتمالی خطا و نه تکرار عبارات قرمز بزرگ در بالا هر گاه ممکن است علت را به یک واقعیت محدود کنید و به طور خاص به آن صحبت کنید. پیشنهادی برای این پیام خطا بدون دانستن آنچه که دقیقا کاربر سعی داشت در اینجا انجام دهد، سخت است که چیزی متفاوت را پیشنهاد کنیم، اما بازنگری عمومی ممکن است شروع شود

با عرض پوزش، به دلیل سطح مجوز شما و یا اشتباه در بخش ما، شما نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید لذتبخش ناسازگار باشید پنجره سفید بزرگ با متن کوچک است که می خواند خطا در مرکز و یک دکمه ای است که می گوید در پایین سمت راست در حالی که این خطا قطعا در سمت خود مختصر است آن چیزی نیست که شما می خواهید تماس بگیرید مفید است. کدام یک از ویژگی های کلیدی یک پیام خطا خوب است. بدون جزئیات دقیق در مورد آنچه اتفاق افتاده و حتی اشاره ای به آنچه که در مورد آن انجام می شود، من در تاریکی باقی مانده است پنج عامل موفقیت در طراحی سایت را که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]