[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

ما اغلب در مورد چیزهای فیزیکی مانند کمد و یا ذخیره سازی در طراحی سایت صحبت می کنیم. اما، ما همچنین می توانیم درباره طرح های واضح صحبت کنیم. می تواند به بهبود قابلیت استفاده و تجربه کاربر در طراحی سایت ها کمک کند. در اینجا چهار نکته برای توصیف طرح شما در طراحی سایت وجود دارد. اما، هنگامی که از طریق کلیک می کنید متوجه می شوید که آنها در واقع به این معنا نیست که به دلیل تغییر رنگ بسته به صفحه ای که شما در آن هستید در طراحی سایت تغییر می کند. به عنوان مثال، هنگامی که شما به صفحه مورد نظر می روید، رنگ های پاستل هستند. طراحی سایت دینامیک و استاتیک را که از جدید ترین و کاربردی ترین نیز مطالعه نمایید

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]در سال ، در سال به بررسی نحوه خواندن کاربران در وب پرداخت. من مطمئن هستم که می دانید که آنها نمی خوانند در عوض، بیشتر افراد صفحات را اسکن می کنند. با این حال، طراحی سایت های زیادی وجود دارند که با کلمات غیر ضروری پر می شوند. متاسفانه، کپی کردن آن کثیف یا غیرمستقیم رایج است. با حذف تعداد کلمات بر روی صفحه، می توانید محتوای طراحی سایت را پاک کنید. کلمات غیر ضروری را حذف کنید ضرب و شتم جملاتی را اجرا کنید و جملات خالی را نیز حذف کنید.

همیشه یک ایده در پاراگراف داشته باشید. این یک فرم خوب برای نوشتن است و برای کسانی که اسکن می کنند بهتر است. در نهایت، و این درست به خصوص از محتوای طولانی فرم، استفاده از ساختار هرم هرم. با نتیجه گیری در طراحی سایت شروع کنید و جزئیات بیشتری را اضافه کنید چون محتوای طول می کشد. این یکی از برنامه های مورد علاقه من، روز است. این برنامه برای شمارش روزها تا یک رویداد است. صفحه فرود برنامه در هر بخش کپی بسیار کم است. تصویر بالا از یک بخش جداگانه از صفحه فرود است. توجه داشته باشید که نسخه فوق العاده کوتاه است.
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]