[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] تبدیل طراحی سایت برای مقیاس پایین ***** برای ***** سیاه و سفید سایه جعبه برای تابش بیرونی مرحله سبک های شناور خود را تنظیم کنید قبل از ادامه، عنصر طراحی سایت را به وضعیت شناور آن تغییر دهید. در سمت راست بالا از برگه منوی کشویی ایالات را پیدا خواهید کرد. باز کردن آن کشویی و کلیک ماوس بر روی آی*** چشم در تبدیل و کلیک بر روی ***** کلیک کنید، بنابراین آنها روی حالت شناور تاثیر طراحی سایت گذارند. این چیزی است که باعث می شود که تصویر به نظر می رسد بزرگ و پر رنگ باشد. سپس با کلیک کردن بر روی آی*** چشم در کنار هر سبک، مقیاس و مقادیر خالص طراحی سایت خود را مخفی کنید. تعداد زیادی از تاری 50 پیکسل را به سایه بیرونی اضافه کنید تا روی شناور پخش شود و در نهایت، تاری تاریکی درخشان خود را به تنظیم کنید تا عنصر طراحی سایت عمیق تر اجرا و به انجام رسد.
مرحله پیش نمایش طراحی سایت کار خود و لذت بردن روی دکمه پیش نمایش در سمت چپ بالای طراح کلیک کنید و روی تصویر کلیک کنید تا کارتان را ببینید. طراحی سایت با فونت های چند لایه در با استفاده از این آموزش در مورد استفاده از فونت های لایه ای برای عنوان در CMS بازی تایپوگرافی وب خود را تقویت کنید. فونت های لایه فونت های چند رنگی و فونت های رنگی طراحی سایت نوعی از فونت هایی هستند که با انواع مختلفی ظاهر می شوند، شما می توانید لایه ای برای ایجاد انواع مختلفی از افکت های جالب و زیبا داشته باشید.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]نمونه هایی بسیار جذاب از فونت های لایه ای طراحی سایت هستند، اما تنهای گزینه های فونت وجود دارد ما برای این آموزش از استفاده خواهیم کرد. اعتبار تصویر همراه با CMS، فونت های لایه بندی شده به طرز شگفت آور آسان برای استفاده هستند و می تواند سرصفحه های طراحی سایت خود و دیگر عناصر متن را یک نگاه منحصر به فرد و شخصیتی به ارمغان بیاورد این فونت ها طراحان را به یک گزینه طراحی هیجان انگیز ارائه می دهد توانایی نمایش چندین رنگ و بافت در یک متن واحد متاسفانه، فونت لایه ای به طور گسترده ای در طراحی سایت استفاده نمی شود، زیرا تکنیک های پیشرفته پوسته مورد نیاز و همچنین وزن فایل که می توانند به یک سایت اضافه کنند. برای مثال، برای استفاده از فونت لایه ای برای عنوان، شما باید یک عنصر عنوان را برای هر لایه فونت ای طراحی سایت که می خواهید استفاده کنید ایجاد کنید.
سپس با استفاده از ویژگی های موقعیت CSS دقیق طراحی سایت آن را لایه کنید برای این آموزش، از این طرح برای الهام استفاده می کنیم سبک ما به دنبال تولید مثل امروز است. اعتبار تصویر شما برای این آموزش نیاز دارید یک فونت لایه ای طراحی سایت که می توانید در استفاده کنید ما از استفاده می کنیم، همانطور که در موجود است که شامل در می شود. اما به راحتی می توانید از فونت لایه ای متناسب با فانتزی خود استفاده کنید فقط می دانیم که از اسم های مختلف به عنوان نام کلاس در طول آموزش طراحی سایت استفاده می کنیم.
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]