[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]شاید طراحی سایت رقیب شما محتوا کم کیفیتی تولید کند ولی در گوگل نسبت به طراحی سایت شما دارای رتبه بهتری باشد. اما به هیچ عنوان این موضوع جای نگرانی ندارد. این موضوع کاملا مشخصه که هر لینکی که به طراحی سایت شما داده می شود در نتایج جستجو گوگل تاثیر گذار است. اگر طراحی سایتی قانون گوگل را نادیده بگیرد جریمه می شود و با دور زدن قوانین گوگل در حقیقت با زرنگی می خواهند جایگاه خود را در نتایج جستجو گوگل بالا ببرند و ترا فیک بیشتری را جذب طراحی سایت خود کنند.
اما گوگل این طراحی سایت ها را نادیده می گیرد ومجازات می کند. تعداد بازدید از این سایت ها اگر به عنوان مثال 2000 نفر بوده به 400 نفر کاهش می یابد در حقیقت می گویند گوگل طراحی سایت آنها را پنالیز کرده. اصول موفقیتی پروژه های طراحی سایت از بهترین مقالات وب سایت نونگار پردازش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]گوگل به دلایل مختلفی ممکن است طراحی سایت را جریمه کند .چرا که گوگل همیشه به دنبال این موضوع است که اطلاعات دقیق و محتویات تک را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهد و این فرایند را گوگل در اختیارطراحی سایت هایی که همیشه الگوریتم خودشان را به روز می کنند قرار می دهد. باید دقت شود که پیامی که به گوگل ارسال می گردد باید تمام جزیات آن توضیح داده شود و این پیام توسط شخص برسی می گردد و اگر مشکل طراحی سایت برطرف شده باشد از لیست اسپم خارج می گردد.
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]