[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

بعداز مدتها تلاش وممارست در عبارت کلیدی مورد نظرتان که احتمالا رقابت بسیار نیز داشته است به رتبه یک گوگل رسیدید حالا نوبت به این رسیده که نفس راحت بکشید و منتظر افزایش بازدید کننده و در پی ان کسب در آمد خواهد شد اما بهتر است بدانید کسب رتبه مسئولیت های شما را سنگین تر خواهد کرد.[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]برای حفظ رتبه یک طراحی سایت درگوگل ابتدا بهتر است کمی درباره چگونگی کسب رتبه توضیح بدهیم برای رسیدن به رتبه یک گوگل باید مراحلی مختلفی را طی کنیم .طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد که گوگل و کاربران براحتی وبا سرعت بالا بتوانند در صفحات مختلف آن جابه جا شده و مطالب شما را بخوانند .طراحی سایت شما باید محتوایی داشته باشد که کاربران به دنبال ان باشند .در واقع طراحی سایت شما زمانی مورد بازدید قرار می گیرد که بتواند تمام خواسته ها ونیازمندی های کاربران در فیلد مورد نظرشان را تامین کند.

شاید شما بتوانید برای طراحی سایت خود اعتباری کسب کنید دیگران باید متقاعد شوند که به شما لینک بدهند و مطالب شما باید در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود کیفیت انجام مراحل بالا بستگی کامل به میزان رقابت در عبارت کلیدی مورد نظر شما و سپس بودجه کمپین سئوی شما دارد هر چقدر کلمات کلیدی شماسخت تر باشد محتوا کامل تر و به اعتبار بیشتری نیاز دارد تا بتواند در رقابت با رقبای قویتر پیروز شوید.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]