[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]همانطوری که گفتیم یکی از معیارهای داشتن طراحی سایت حرفه ای بهینه بودن کدها است برای نمایش دادن یک طراحی سایت حرفه ای در نتایج جستجو گوگل قبل از هر چیز باید کدها بهینه باشند که مرورگر بتواند به راحتی هرچه تمام تر آن هارا بخواند وبه نظر کاربران برساند مرحله بعدی طراحی سایت حرفه ای باید به شکلی صورت بگیرد که کاربر هنگام وارد شدن به طراحی سایت در آن گم نشود وبتواند به راحتی از تمام محتویات طراحی سایت بهره ببرند .طراحی سایت باید زیبا ، شکیل و کم حجم باشد تا بتوانید به راحتی مشتری راجذب کند و کسی که وارد طراحی سایت شما می شود هم بتواند از خدمات شما به نحو احسن استفاده کند .


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]به نظر شما طراحی سایت حرفه ای چگونه می تواند برای شما سود مند باشد خب اگر طراحی سایت شما اصولی کد نویسی شده باشد مطمئنا مرورگرها از جمله گوگل می تواند تشخیص دهد که طراحی سایت شما با چه زبانی نوشته شده است ؟این کار باعث می شود خود مرورگر به شما امتیاز بدهد و هرکسی کلمه مربوط به کسب وکار شما و صنعت شما را سرچ کند و سریعا به سراغ شما بیاید و می توان برای اون کاربری که سرچ کرده مفید باشد . تاثیر گرافیک طراحی سایت بر جذب کاربر از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت نونگار پردازش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]