[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]یکی از ویژگی های تقریبا برای هر طراحی سایت در جهان، فرم تماس است. این می تواند مورد استفاده برای جمع آوری بازخورد، شکایات و یا اطلاعات مفید از مشتریان طراحی سایت و کاربران است. یک فرم تماس متنی شامل موارد زیر در طراحی سایت می باشد نام فرستنده، آدرس ایمیل فرستنده، موضوع ایمیل و پیام. در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت که یک فرم تماس ساده با یک افزونه وردپرس را در طراحی سایت ایجاد کنید.
منظور از فرم تماس در طراحی سایت فرم تماس با کلاس شامل یک ویژگی و شش روش که به عنوان توابع در برنامه نویسی رویه شناخته می شود در طراحی سایت تشکیل می شود. مالکیت یک آرایه است که تمام خطاهای تولید شده توسط فرم تماس را در طراحی سایت ذخیره می کند. من توضیح خواهم داد که کدام یک از روش های کلاس، همانطور که ما از طریق برنامه نویسی پلاگین فرم تماس در طراحی سایت استفاده می کنیم. گام نخست در انجام سئو طراحی سایت از بهترین مقالات آموزشی وب سایت نونگار پردازش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پبسنهاد می کنیم.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]مانند دیگر افزونه های وردپرس، هدر اولین چیزی است که به فایل افزونه در طراحی سایت وارد می شود. در زیر فرم هات فرم تماس ما به دنبال اعلام کلاس و اموال است. فرم تماس با وردپرس از طریق کد کوتاه در طراحی سایت تعبیه شده است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! روش جادویی ثبت نام کوتاه را مدیریت می کند.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]