[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]اعلان های روی صفحه نمایش دارای کاربردهای بی شماری در طراحی سایت هستند. آنها می توانند به روز رسانی، پیام های بازاریابی و یا ارسال اطلاعات به کاربران جدید که به یک طراحی سایت ثبت نام می کنند به اشتراک بگذارند. پیام اعلان با سیستم عامل دسکتاپ آغاز شده است، اما از آنجایی که برخی از پلاگین های بزرگ به اینترنت در طراحی سایت منتقل شده اند. و من این لیست مورد برترم را برای پلاگین های اطلاع رسانی رایگان جی کوئری که جوراب های خود را خنک می کنند، در طراحی سایت سرپرستی می کنم.
این همه دارای طرح و ویژگی های منحصر به فرد است، بنابراین هیچ دو پلاگین در طراحی سایت به طور یکسان نیست. اما همه آنها یکسان بودن مقادیر بودن آزاد، منبع باز را دارند و فقط با یک کپی از جی کوئری در طراحی سایت راه اندازی می شوند. قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! سرعت طراحی سایت خود را افزایش دهید تا روزانه تعداد کاربران بیشتری را به وب سایت خود جذب نمایید.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]پلاگین نوتی با استفاده از مجموعه ای از انیمیشن های سفارشی و طرح های پیام زیبا در طراحی سایت. شما کنترل کامل سبک های انیمیشن و انتخاب رنگ را دارید، اما پیش فرض ها باید با هر طراحی سایت کار کند. هر پیام نوتی به گوشه ای از صفحه نمایش می دهد و به نظر می رسد مثل یک مستطیل راهنمایی کوچک در طراحی سایت است. این توجه کاربر را مجبور نمی کند و صفحه اصلی را مسدود نمی کند. بهترین از همه این پیام ها به طور کامل پاسخگو هستند و طراحی شده اند تا متناسب با هر صفحه نمایش در طراحی سایت استفاده کنید.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]