[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]مهم ترین اجرای سازنده متن های همیشه سبز یکی از مهم ترین اجزای سازنده متن های همیشه سبزدر طراحی سایت مسلما ارتباط برقرار کردن و کیفیت آن متون می باشد موضوع آن چیست و چگونه نوشته شده است با این حال تکنیک هایی وجود دارند که شما می توانید با استفاده از آنها در طراحی سایت صفحات خود را همیشه سبز تر کنید نمایش تاریخ در ابتدا تاریخ را نمایش دهید . هیچ دلیل خوبی برای مخفی کردن تاریخ انتشار یک مقاله در طراحی سایت وجود ندارد وقتی شما تاریخ مقاله را پنهان کنید.
این پرسش در ذهن کاربران شکل می گیرد که آیا محتوای شما واقعا همیشه سبز و به روز می باشد. کاربر می خواهد بداند که آیا این مطلب در حال حاضر منافع من را بر آورده می کند یا خیر؟ بدون گذاشتن تاریخ برای مقالات کاربران ممکن است بدون معطلی طراحی سایت شمارا ترک کنند به دلیل اینکه نمی خواهند ریسک گمراه شدن با اطلاعات منسوخ را بپذیرد زمانی که شما تاریخ انتشار مقاله را درج می کنید شما در حال ایجاد بستری ازاد از زمان انتشار مقاله می باشد وبه کاربر اجازه انتخاب ماندن یا ترک صفحه را می دهد.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]داشتن یک محتوای همیشه سبزدر طراحی سایت به این معنی نیست که شما هرگز به آن رجوع نکنید وآن را به روز رسانی نکنید حتی گیاهان همیشه سبزهم نیاز دارند تا هر از چند گاهی آب بروی آنها ریخته شود تا تازگی خود را حفظ کند. شما نیز برای نگهداشتن محتوای طراحی سایت خود در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو هم اکنون به محتوای خود سری بزنید و آن را به روز رسانی کنید و از این پس در روال این کار را انجام دهید هر چه مطالبی که تغیر می دهید یا جا به جا می کنید بیشتر باشند طراوت و تازگی مقاله در موتورهای جستجو بیشتر می شود .

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]