[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] به سراغ حل مسائلی بروید که ارزش بیشتری دارند طراحان سایت را به تعبیری می توان حلال مشکلات نامید در دنیای امروز مسائل فراوانی وجود دارد اقتصاد کشورها در حال رکود است در سراسر جهان اتفاقات خاصی در جریان است مردم در بسیاری از نقاط جهان قادر به تامین نیازهای اولیه خود نیستند بنابراین آیا شما هنوز هم به فکر طراحی سایت کسب و کار خود هستید ؟ در حال حاضر در بهترین دوران تاریخ طراحی سایت قرار گرفته ایم ابزارها و امکانات طراحی در بهترین حالت ممکن خود هستند. اما استفاده ای که در این راه ها برای استفاده از این امکانات می شود تاسف بار است. لازم است نسبت به کشف مشکلات واقعی در طراحی سایت حساس تر بوده و در انتخاب های خود با وسواس بیشتری عمل کنیم.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]استفاده از تجربیات دیگر در طراحی سایت به معنای کپی برداری از کار آنان نیست کافی است با داشتن نقشه راه پیشینیان راهی که آنان رفته اند را دوباره طی نکنیم. از تجربیات گذشته درس گرفته و در راه تکامل ایده هایشان قدم بردارید. تلاش کنید شما نیز برای آیندگان در نقش یک مدل موفق ظاهر شوید .دانشی که در ارتباط با دیگران کسب می کنید ارزشمند است. عمر طراحی سایت به قدمت عمر بشر است از ایده های دیگران الهام بگیرید و آنچه آن ایده را در نظر شما کامل تر جلوه می دهد پیاده کنید برخی اوقات صدها نفر در سرتاسر دنیا مشغول به کاری کاملا یکسان هستند.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]