[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] امروزه به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد استفاده گسترده مردم از اینترنت هستیم به طوری سایت های بسیاری طراحی و در موتورهای جستجو ثبت شده اند که به منظور و هدف توسعه ی کسب و کار و افزایش درآمد راه اندازی شده اند. به دنبال آن بازار کار طراحان وب سایت در طراحی سایت تهران نیز رونق گرفته است.
به همین دلیل افراد زیادی به یادگیری طراحی سایت روی آورده اند تا کسب درآمد کنند اما طراحی سایت نیازمند دانش برنامه نویسی و کد نویسی است و یک طراح سایت موفق می بایست به زبان های برنامه نویسی رایج تسلط داشته باشد. آشنایی با مباحث جی کوئری، سی اس اس، پی اچ پی، اچ تی ام ال و ... برای داشتن طراحی سایتی موفق و پر بازده ضروری است و نداشتن آگاهی در این مباحث موجب ایجاد مشکلاتی در سایت می شود.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]سئو و بهینه سازی سایت تنها شامل اقدامات مانند سئو خارجی و لینک سازی نیست بلکه شامل سئو داخلی که یکی از آن کد گذاری های صحیح می باشد نیز می شود. کد گذاری درست و قابل دسترس کردن آن ها برای موتوهای جستجو موجب می شود تا ربات های گوگل به طور کامل طراحی سایت شما را نظارت کنند. همچنین برای بالا بردن سرعت سایت می بایست کد ها را بررسی کنید تا اگر به دلیل نصب پلاگین و افزونه های جدید خطایی در کد ها رخ داده آن ها را اصلاح کنید.
در گام بعدی بررسی کنید که محتواهایی که در کد های طراحی سایت وجود دارند تماما قابل مشاهده برای کاربران باشد چرا که گاهی اوقات با دستکاری css ها برخی از محتواهای طراحی سایت از کاربران مخفی می شوند که این امر به سئوی سایت نیز صدمه می زند و علاوه بر این بر خلاف استاندارهای کد نویسی است. تنظیمات پس زمینه طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]