[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] هدف از طراحی سایت فروشگاهی فروش محصولات می باشد به همین دلیل باید به نکات جزئی و پر اهمیت دقت لازم انجام شود. محصولات برای طراحی سایت فروشگاهی باید در قسمت محصولات توضیحات کامل و جامعی در مورد محصولات مورد نظر داده شود تا بازدید کننده ای که مطالب را می خواند حدالامکان هیچ سوالی برایش پیش نیاید تا اطلاعاتش از محصول کامل باشد و به راحتی اعتماد کند و به خرید محصول بپردازد.
تصاویر در طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است که از هر محصول از زوایای مختلف و حتی قسمت های مختلف آن محصول تصاویر مختلفی در سایتتان قراردهید.هرچه تصاویر شما با کیفیت تر باشد در نظر مشتری بسیار حائز اهمیت خواهد بود شما حتی می توانید یک ویدیو کوچک برای معرفی محصولتان هم در سایت قرار دهید.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]تا جایی که می توانید مراحل خرید را برای مشتریانتان راحت کنید تا درروند مراحل خرید مشکلی برایشان پیش نیاید و برایشان ابهام نباشد تا دوباره به سایت شما سر بزنند و خرید کنند.و همچنین سایت باید از امنیت بالایی برخوردار باشد زیرا که مشتری که در حال خرید کردن است اطلاعات شخصی خود را در اختیار سایت قرار می دهد پس حتما باید از دست هکر ها در امان بود.
ریسپانسیو بودن نکته ی دیگر در مورد سایت های فروشگاهی که باید به آن دقت کرد این است که سایت شما در موبایل ها و تبلت ها نیز از وضوح بیش تری برخوردار باشد چرا که اکثرا از موبایل و تبلت خود برای جستجو استفاده می کنند طراحی سایت شما باید از ریسپانسیو باید در قالب ریسپانسیو صورت گیرد.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ،[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ،[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]