[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]در آخرین مقاله ما درباره بوت استرپ سی اس اس صحبت کردیم در مقاله امروز ما قصد داریم به ادامه با برخی از سی اس اس و گزینه جاوا اسکریپت است که برای هر طراحی سایت بر اساس بوت استرپ ضروری می باشند ناوبار در طراحی سایت یکی از ویژگی های برجسته طراحی سایت مبتنی بر بوت استرپ است. کد اصلی شامل یک ظاهر طراحی شده برای لوگو سایت و پیوندهای ناوبری اولیه است. برای ایجاد نوار ناوبری، این مراحل را در طراحی سایت دنبال کنید.
ایجاد یک برچسب منو با یک کلاس در طراحی سایت در داخل تگ ناو تگ لنگر را با مارک کلاس ناوبار در طراحی سایت قرار می دهیم. این لوگوی پرچمدار خواهد بود. لیست های غیر ارادی را با کلاس ناو همراه با یک کلاس ناوبار در طراحی سایت اضافه کنید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]اگر شما می خواهید برای اضافه کردن رنگ پس زمینه های مختلف به نوار پیمایش خود را شما می توانید ترکیبی از یک رنگ لینک کلاس اصلاح و رنگ پس زمینه آب و برق ساده در طراحی سایت استفاده کنید. به صورت رایگان! توجه شما می توانید از کلاس اکتیو برای مشخص کردن یک لینک به عنوان صفحه فعلی استفاده کنید و اضافه کردن یک اسپان در با سید رضا فقط کلاس برای خوانندگان صفحه نمایش در طراحی سایت است.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]