[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]فناوری امنیتی رمزگذاری شده بین سرور و مرورگر که برای برقراری پیوند ایجاد شده به اختصار اس اس ال نامیده می شود هنگام بازدید از یک [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] که به وسیله این قابلیت کد گذاری شده، مرور گر شما گواهینامه آن را بررسی می کند تا یک ارتباط امن بین مرورگر و سرور برقرار شود در این حال فقط شما و طراحی سایت که در ان قراردارید به اطلاعاتی که در مرور گر خود می نویسید دسترسی دارد هنگامی‌که وارد صفحه‌ای می‌شوید که حاوی یک فرم است.
بعد از آنکه فرم مزبور را تکمیل کردید و دکمه ارسال را فشردید، اگر آن صفحه گواهی SSL نداشته باشد تمامی اطلاعاتی که در فرم مزبور وارد کرده‌اید توسط هکرها قابل مشاهده خواهد بود بنابراین برای امن کردن اطلاعات خود لازم است که از طراحی سایت ‌هایی استفاده کنید که آدرس آن‌ها با https شروع می‌شود و گواهینامه SSL معتبر دارند. از این طریق، ارتباط کاربر با سرور رمزگذاری می‌شود و کاملاً امنیت پیدا می‌کند. به طور کلی فارغ از این که در [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] شما فرم هست یا نه باید توجه داشته باشید که گواهی اس اس ال را برای طراحی سایت تان فعال کنید به خاطر داشته باشید که وجود این گواهی به سئوی سایت شما نیز کمک خواهد کرد.

مزایای داشتن این گواهی نامه پس از طراحی سایت و تهیه وبلاگ به یک ضرورت تبدیل شده که در این جا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.
1-محافظت از اطلاعات طراحی وب سایت : کار اصلی این گواهی نامه حفاظت از اطلاعاتی ست که بین کاربر و سرور رد و بدل می شود با داشتن این گواهینامه هر بیت از اطلاعات کد گذاری می شود و در اختیاردریافت کننده ی مورد نظر قرار می گیرد اس اس ال داده ها را به یک فرمت غیر قابل خواندن برای هکر ها تبدیل می کند و به این صورت باعث محافظت از اطلاعات می شود.
2-تایید هویت : برای اخذ گواهی اس اس ال وارد یک فرایند اعتبار سنجی می شوید که در ان هویت شما و اعتبار سازمانتان سنجیده می شود و پس از دریافت گواهی، فردی که با [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] تهران شما در ارتباط است متوجه می شود که با همان کسی در تعامل است که باید باشد.
3-تقویت اعتماد : امروزه کاربران به طراحی سایتهایی که این گواهی را ندارند اعتماد نمی کنند چرا که علاوه بر خطر لو رفتن اطلاعات، نداشتن این گواهی به نوعی نشان دهنده ی بی توجی صاحب طراحی سایت و آن کسب و کاربه کاربران نیز خواهد بود.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]