[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]الگوریتم پنگوئن با ویژگی های از قبیل درون گرا و متنفر از تکرار کلمات الگوریتم پنگوئن زمانی معرفی شد که [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ها پر از لینک های اسپم بود این الگوریتم وظیفه داشت تا لینک های اسپم و [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] هایی که با استفاده از سئوی کلاه سیاه بک لینک می خریدند را شناسایی کند لینک های اسپم لینک هایی بودند که هیچ ربطی به عنوان هایی که سرچ می شد.
نداشتند تنها کاربر را وارد محیطی می کرد که هیچ ربطی به موضوع مورد جستجوی او نداشت و تنها با هدف افزایش ورودی به صفحات طراحی سایت ها صورت می گرفت زیرا گوگل برای ورودی سایت ها نیز امتیاز قائل می شد و انها را در رتبه های بالا تری قرار می داد در واقع این الگوریتم به دنبال لینک های طبیعی و معتبر می گردد و طراحی سایت هایی با لینک های اسپم و غیر مرتبط تبلیغات اینترنتی را جریمه می کند.

الگوریتم پنگوئن با هیچ کس شوخی ندارد
شاید از دیدن تیتر بالا تعجب کنید یا حتی لبخندی کوچک بر لبان شما ظاهر شود اهمیت این تیر چیزی ست که لازم است هر زمان که به [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] فکر کردید آن را به خاطر آورید بگذارید برایتان مثالی بزنم تصور کنید که تیم محبوب شما برای برگذاری یک مسابقه ی رسمی اماده می شود و شما تعدادی از بلیط های صندلی های ورزشگاه را خریداری کرده اید اما بعد از چک کردن بلیط ها مشخص می شود که تمام های بلیط های شما جعلی و فاقد اعتبار است و شما اجازه ی حضور در ورزشگاه ندارید بلیط های خریداری شما همان لینک های اسپم و جعلی [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] است و کسی که مسئول چک کردن بلیط های شماست همین پنگوئن قاطع و سخت گیر گوگل است که راه شما و لینک های اسپم طراحی وب سایت تان را می ببند و به جای بالا آمدن در رتبه های گوگل به پایین ترین جایگاه ممکن نزول می دهد.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]