[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]به یاد داشته باشید که ما می دانیم که ما چه کار می کنیم پس از همه، به همین دلیل است که ما طراحی سایت را استخدام کردی هنگامی که ما یک پیشنهاد مفهومی را به شما می فرستیم، می دانیم که ما باید چیزهایی را مرتب کنیم اما اولا ما نیاز به بازخورد و جهت طراحی سایت داریم. همچنین برای ارسال تمام تغییرات و درخواست ها در یک زمان مفید است لوگوی قهوه مشترک من آزادانه شروع کردم تا درآمد کسب کنم و با طراحی سایت در خانه باشم.
من به طور آزاد [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ادامه می دهم، زیرا دوست دارم طراحی و کارم را در جهان ببینم طراحی روزانه آیا برای طراحانی که به دنبال شکوفایی در صنعت هستند مشاوره بگیرید ارزش خود را، زمان و کار شما با احترام رفتارکن مشتریان ممکن است قواعد طراحی سایت یا چگونگی درخواست آنچه را که می خواهند، نمی دانند. ما باید آنها را آموزش دهیم در صورت استفاده از اصطلاحات اشتباه طراحی سایت نیازی به خشم نیست صبور باش.


جذب مشتری به طراحی سایت
گاهی اوقات شما یک مشتری طراحی سایت دریافت خواهید کرد که چیزهایی را که دو روز پیش انجام می شود را دریافت کنید و دیگران کسی را که نیاز دارید یک هفته برای پاسخ به یک سوال دریافت کنید. فقط با آن برخورد کنید، عجله نداشته باشید. این بازی عجله و منتظر بازی[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] است، بنابراین آن را در آغوش بگیرید و وقت آزاد خود را با چیز دیگری پر کنید نباشید به نظر می رسد آسان اما گاهی اوقات این طراحی سایت نیست اگر شما می گویید.
که شما سه مفهوم [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] را انجام می دهید، مشتری خود را نمی گذارید فقط به این دلیل که بیشتر آنها خواسته شده اند و شما وقت آزاد دارید. همیشه باید وقت خود را پرداخت کنید. اگر تعطیلات آخر هفته را نداشته باشید، با روزهای جمعه یا جمعه با مهلت مقرر موافقت نکنید. و در نهایت طراحی سایت هرگز نگران نباشید به مشتری طراحی سایت بگویید. اگر چیزی خارج از دامنه، توانایی یا اخلاق شما نیست، آن را انجام ندهید! خوب است بگویم نه.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]