اتاق نشیمن قلب خانه شما است ، و همچنین همه کاره ترین فضای شماست. در حالی که آشپزخانه ها برای پخت و پز هستند ، اتاق های ناهار خوری برای غذا خوردن هستند ، و حمام و اتاق خواب خود توصیفی دارند ، اتاق نشیمن تنها فضایی است که به طور کامل برای استراحت و لذت بردن اختصاص داده شده است - چه این که با یک کتاب خوب یا شرکت سرگرم کننده روبرو شود.

هرچه دید شما برای اتاق نشیمن شما باشد ، انتخاب صحیح رنگ به شما کمک می کند تا آن را به واقعیت تبدیل کنید. در اینجا هفت روند رنگی را مشاهده می کنیم که در طرح های امسال مشاهده می کنند که می توانند جذابیت فعلی و بی موقع فعلی را به پناهگاه مورد علاقه شما اضافه کنند و حتی می توانید به راحتی برای خانه هایی که برای [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] قرار داده شده اقدام نمایید زیرا لذت را برای شما بیشتر می کند.

صورتی کمرنگ

علاقه مندان به طراحی یادآوری می کنند که پیش از این Pantone Living Coral را به عنوان رنگ سال 2019 معرفی کرده بود ، و به طور رسمی نارنجی-صورتی را در لیست روندهای همه برای تماشا قرار می داد. ذوق و شوق پانتون ، تکه های خاموش تر است که اخیراً چه در صندلی های مخمل خواب دار و چه در دیوارهای مات ، وارد اتاق های نشیمن می شوند.

آبی سلطنتی

بلوزهای نرم مانند محو شدن ، بلوزهای نرم مورد علاقه طرفداران رنگهای خنثی است. بلوزهای هدری به خوبی با خاکستریها و سیاهها و همچنین سفیدهای سفید مانند بژ و تاوپ خوب پیش می روند و یک زرق و برق جالب را به آنچه که در غیر این صورت یک پالت مینیمالیستی است اضافه می کند. امسال ، با این حال ، شاهد هستیم که بلوزهای سلطنتی در اتاقهای نشیمن اظهاراتی می کنند. اینها سایه های پویا و تصفیه شده لاجوردی هستند که می توانند غنی و جواهرات روشن و یا همان ظریف بهشت ​​آسمان درست قبل از عصر باشند. بسته به اینکه می خواهید اتاق نشیمن شما کاملاً غرق و صمیمی باشد ، یا باز ، جادار و شیک باشد ، یک آبی انتخاب کنید.

همه جانبه

امسال نیز در اتاقهای نشیمن محبوبیت زیادی به دست می آورند. دندان یک طیف متنوع را شامل می شود و دارای تن های سرولوزی آبزی در یک انتها ، و از طرف دیگر مالاکیت و ویریدین است.طاووس آبی روشن و شکارچی سبز نمونه های کاملی از مکانهایی است که در آنجا می توان به آنجا رفت. آبی طاووس به یکباره برای اتاقهای نشیمن کلاسیک و شیک است ، با ظرفیت قابل توجهی برای هماهنگی با نوتراس یا تضاد با لهجه های گرمتر مانند نارنجی ، صورتی و طلایی. سبزیجات شکارچی با رنگهای آبی توسط طراحان برای بیرون کشیدن طراوت طبیعت مورد استفاده قرار می گیرد.این سایه های تیره به دور از سبزهای روشن و روشن فیروزه ای یا تخم رابین ، باعث افزایش و انرژی بخشیدن به یک اتاق نشیمن با احساس شکوه و عظمت است. آنها شخصیت زیادی را اضافه می کنند - یکی از اجزای مساوی زیبا و سرگرم کننده.

سبز وردانت

مانند پارچه ، سبزی هایی که طراوت سبزی را تداعی می کنند ، امسال همچنان روندی روند ، و مطمئناً به جایی نمی روند. در بین رنگ های طیف مرئی ، رنگ سبز اغلب به عنوان شباهتی به آرامش و آرامش به دلیل شباهت آن با فضای عالی - مناسب برای یک اتاق نشیمن است.دو سبزی "انواع باغ" وجود دارد که ثابت می کند امسال بهترین انتخاب برای اتاق های زندگی است. سبز زیتون مورد علاقه چند ساله برای دیوارها و مبلمان است زیرا هم زنده و هم طبیعی است. از آن به عنوان یک مکمل بی دلیل برای نوتال ها ، آسیاب ها و قالب سازی ها استفاده کنید یا آن را به عنوان فرماندهی تبدیل کنید. نعناع سبز نیز محبوب است. این یک گزینه کم رنگ تر است که به عنوان یک سایه طبیعی و پاستیل خوش طعم با رنگ های دیگر مطابقت دارد.

مرکبات زرد

نارنجی رنگی مناسب برای شبیه سازی نور آفتاب و القای چشم انداز خوش بینانه است ، به همین دلیل در سالن انتخاب برای اتاق های زندگی انتخاب می شود. این ترفند در انتخاب سایه ای نه قهوه ای و نه خیلی روشن است.یک خاموش و نارنجی با رنگ زرد به یک محیط شاد برخورد می کند. از آن برای ایجاد یک عبارت تصویری در یک منطقه واحد از اتاق نشیمن خود استفاده کنید ، یا آن را در سراسر فضا با رنگی متضاد متفرق کنید. طاووس آبی و سبز نعناع دو شریک عالی برای تهیه مرکبات هستند.

خاکستری-بلوز و بنفش

برخی از بهترین تن های اتاق های نشیمن در منطقه بنفش آبی طیف خاکستری وجود دارد. انتهای سبک تر این پالت شامل رنگ های کم رنگ و اثیری مانند پریووینک در طرف آبی و اسطوخودوس روی بنفش است.خاکستری شهرت دارد که فضاها جالب به نظر برسند ، اما با ترکیب مناسب ، می توانند به نظر برسند