[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

در دنیای امروزی با پیشرفت تکنولوژی و دنیای اینترنت و از آنجایی که افراد بیش تر از هز چیزی با ابزارهای دیجیتال کار می کنند برای همین صاحبان مشاغل اقدام به [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] و فعالیت های خود را در دنیای اینترنت گسترش می دهند تا در دل مردم جای گیرند و بیش تر دیده شوند. از آنجایی که افراد برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد مسائل مورد نظرشان در گوگل به جستجو می پردازند و در مورد موضوع مورد نظر خود تحقیق و جستجو می کنند.
برای همین اگر صاحب مشاغلی هستید و می خواهید افراد با کسب و کار شما آشنا شوند و کار شما رونق گیرد باید در تبلیغ و موتورهای جستجوگر در اولویت و صفحه اول قرار گیرید.چرا که بازدید کنندگان وقتی به جستجوی مطلبی می گردند به صفحه اول اکتفا می کنند و به طراحی سایت هایی که در صفحه اول گوگل نمایش می دهند را مورد بررسی قرار می دهند. بنابراین تبلیغات یکی از فاکتورهای مهم برای بیش تر شناخته شدن کار شما می شود. برای این کار نیاز به سئو کار متخصص و حرفه ای دارید تا با انجام عملیاتی شما را به هدفتان برساند و [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] شما را در اولویت و صفحه اول گوگل نمایش دهد.
تبلیغ در گوگل برای طراحی سایت ها به دو روش انجام می پذیرد

روش اول: [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] و بهینه سازی می باشد که توسط سئو کار انجام مراحلی در گوگل و موتور های جست و جو گر در اولویت قرار می گیرید.
روش دوم: گوگل ادورز گفته می شود که ممکن است برای شما پیش آمده باشد وقتی به جستجوی مطلبی و یا کلمه ای در گوگل جستجو می کنید مشاهده کردید که در کنار نمایش برخی طراحی سایت ها دو حرف Ad قرار داده شده که به آن ها ادورز گفته می شود که با ارائه مبلغی در ازای نمایش و یا کلیک طراحی وب سایت برای عبارت کلیدی به گوگل پرداخت می شود.
مزایای استفاده از گوگل ادورز به شرح زیر می باشد:

• در زمان کم و ارزان ترین قیمت به صفحه اول گوگل بیایید.
• قابلیت نمایش سایت شما در صفحات فارسی گوگل و برای ایرانیان قابل نمایش است.
• هزینه تبلیغات با استفاده از کلیک از هزینه شما کم می شود.
• سقف هزینه این سرویس در روز قابل کنترل می باشد.
• امکان تعیین کشور ، ساعت های نمایش تبلیغ ، صفحه ی مد نظری که بازدید کنندگان ببینند را دارد.
• نمایش آگهی از همان زمانی که ساخته می شود.
• قابلیت مشخص کردن هزینه برای هر کلیک وجود دارد.
تفاوت بین سئو سایت و گوگل ادورز

در روش تبلیغ در گوگل با استفاده از سئو طراحی سایت زمان بر اما بسیار پر بازده تر نسبت به ادورز می باشد در حالی که ادورز درمدت زمان کوتاهی و سریع تر می تواند به جذب مشتری بپردازد اما بازده آن پایین تر از سئو سایت می باشد. محدودیت زمانی در گوگل ادورز با توجه به تمام شدن بودجه شما نمایش سایت شما هم قطع می شود در صورتی که در سئو و بهینه سازی بلند مدت و دائمی می باشد.
گوگل ادورز باعث خارج شدن ارز از کشورمان می شود اما با سئو و بهینه سازی ایجاد شغل های جدید و بهبود اشتغال زدایی و کاهش بیکاری کشورمان کمک می کند شغل هایی مانند بک لینک ساز، تولید کننده محتوا و... می شود. در آینده نه چندان دور احتمال اینکه گوگل خدمات ادورز خود را روی ایران مسدود کند که تمام سایت هایی که از این طریق بر روی اولویت گوگل آمده اند ضرر فراوانی به آن ها وارد خواهد شد در گذشته در ایران گوگل ادورز ***** شده بود که دوباره ممکن است این اتفاق پیش آید.
در گوگل انواع مختلف تبلیغ وجود دارند که عبارتند از:

گوگل خدمات زیادی را ارائه می دهد به کمک تبلیغات گوگل می توان انتخاب کرد که تبلیغات در کدام قسمت نمایش داده شود:
• تبلیغات متنی : مهمترین نوع تبلیغ که در صورتی که جست و جو به نمایش در می آید.
• تبلیغات ویدیویی : برای تبلیغاتی که بر روی محتوا قرار می گیرد مناسب می باشد.
• تبلیغات فروشگاهی : برای جست و جو کردن محصولی برای خرید مناسب است.
• تبلیغات تماسی : تنها با یک کلیک می توانید تماس را برقرار کنید.
• تبلیغات اپلیکیشنی : برای تبلیغ نصب و [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] مناسب می باشد.
• تبلیغات با افزونه های مخصوص تبلیغات: با ضمیمه هایی مانند آدرس ارائه تخفیف های خاص پیشنهاد های ویژه.
نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله خواندید در گوگل به دو روش امکان تبلیغات می باشد و دانستید که استفاده از تبلیغات سئو و بهینه سازی بسیار بهتر از گوگل ادورز می باشد چرا که یک روش کاملا معتبر و منطقی می باشد که با این روش خیالتان از هر نظری بابت قرار گرفتن در گوگل راحت خواهد بود اما به شرطی که با استفاده از متخصص و به روش درستی انجام گیرد.
پرسش های متداول در خصوص تبلیغ در گوگل به شرح زیر می باشد:

• ارائه اطلاعات تبلیغ چه ضرورتی دارد؟
بر خلاف روش های تبلیغاتی دیگر که محدودیت های خاص خود را دارد ، اما در تبلیغ در گوگل می توانید تمامی اطلاعات تبلیغاتی را در قالب تصویر و متن و گیف و ... ارائه دهید.

• هزینه های تبلیغ در گوگل چگونه محاسبه می شود؟
امروزه بیشتر افراد دسترسی کامل به اینترنت دارند بنابراین می توان گفت که تاثیرات تبلیغ در گوگل بسیار بیشتر از دیگر روش های تبلیغاتی می باشد و همچنین هزینه های تبلیغ در گوگل نیز بسیار کمتر از دیگر روش های تبلیغاتی است.

• شناسایی مخاطب و هدفمند سازی تبلیغات چه مزیتی دارد؟
صاحبان کسب و کار تبلیغ در گوگل را در طراحی سایت ها و شبکه ها و آپ هایی انجام می دهند که مخاطبانی مرتبط با تجارت خود را داشته باشند تا از این طریق بازده بیشتری را دریافت کنند.
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]