برنامه نماوا برای کامپیوتر
همان طور که پیشتر نیز ذکر شد نماوا وب سرویسی است که به واسطه آن قادر به مشاهده محتوای ویدیویی دلخواه خود خواهید بود. اما برخی کاربران سوال می کنند که چطور ویدیوهایی که قبلا دانلود و مشاهده کردیم را دفعات بعدی هم ببنیم؟ آیا امکانی وجود دارد که به صورت آفلاین ویدیوهای نماوا را روی ویندوز تماشا کنیم؟ بله به سادگی قادر هستید اپلیکشن تحت ویندوز نماوا را دانلود و نصب نموده سپس ویدیوهای دانلودی را در لیست خود مدیریت و فیلم ذلخواهتان را تماشا کنید.

نحوه عضو شدن در نماوا
عضویت در این برنامه کاملا رایگان بوده ولی برای استفاده از محتوای ان باید اشتراک خریداری کنید. برای عضویت در این برنامه کافیست :

به لینک عضویت در نماوا مراجعه کنید.
روی دکمه ثبتنام کلیک کنید.
شماره تلفن خود را در این فیلد وارد کنید.یک کد برای شماره همراهی که وارد کردید پیامک می شود که باید آنرا در این فیلد وارد کنید سپس گزینه ثبت را بزنید.


سپس در صفحه بعدی مشخصات خود را به صورت کامل وارد کنید.


خوب بعد از این مرحله شما عضویت در نماوا را انجام دادید و می توانید با خرید بلیت یا اشتراک از محتوای آن استفاده کنید. بدین ترتیب هر زمان تمایل داشته باشید با مراجعه به وبسایت نماوا قادر به مشاهده محتوای دلخواه خود هستید. اما بریا آن دسته از اشخاصی که تمایل ندارند هر بار به سایت مراجعه کنند، بایستی بگوییم که شما به سادگی می توانید در خصوص نصب اپلیکیشن نماوا برای ویندوز خود اقدام کنید. در ادامه به آموزش راه اندازی و نصب نماوا روی ویندوز می پردازیم.

اپلیکیشن نماوا برای ویندوز
اپلیکیشن نماوا محیط کاربری بسیار ساده ای دارد و می توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید. از طریق اپلیکشن نماوا روی ویندوز قادر خواهید بود به صورت آفلاین فیلم های دانلودی که در لیست خود دارید را تماشا کنید.

می توانید برنامه نماوا برای ویندوز را از لینک زیر دانلود و از آن استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن نماوا برای ویندوز

نصب برنامه نماوا روی ویندوز
ابتدا برنامه نماوا برای ویندوز را با کلیک روی باکس دانلود بالا روی سیستم خود دانلود نمایید.
روی فایل زیپ راست کلیک و گزینه Extract را انتخاب کنید.
فایل نصب نماوا را اجرا کنید.بعد از تکمیل نوار سبز رنگ مشاهده می کنید که یک لیست به پایین صفحه شما اضافه شده که فیلم هایی که از قبل در لیست دانلودتان قرار دادید در آن موجود می باشد.
اکنون به سادگی قادر خواهید هر آنچه دانلود می کنید در دفعات بعدی به صورت آفلاین تماشا کنید.

منبع :[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]