اموزش هيرو Barathrum the Spiritbreakerمشخصات:

استرنج (قدرت بدنی) :۲۳

اضافه شدن استرنج در هر لول : ۲.۵
اگیلیتی (چابکی) : ۱۷
اضافه شدن اگیلیتی در هر لول : ۱.۷
اینتلجنس (هوش ) : ۱۵
اضافه شدن اینتلجنس در هر لول : ۱.۸
دمیج (خسارت ): 45 - 55
آرمر (دفاع) : 5.4
سرعت : 295
فاصله ضربه زدن: 100 (نزدیک زن)
مقدار جان : 587
مقدار مانا: 195


نکات مثبت

+ اگه پا بگیره دیگه کسی جلو دارش نیست!

+ به سرعت میتونه وارد درگیری بشه!
+ تو 80 % درگیری های یک به یک میتونه پیروز بشه!
+ سرعت قابل قبول !

نکات منفی

- اوایل بازی شکننده -
- نداشتن قابلیت فرار -
- همیشه امیدی به Greater Bash نیست -
- آیتم های گران -


معرفی لول ها SKILLS


Charge of Darkness
کلید میانبر : C
هدف لول : دشمنان
نوع لول : انتخابی
این لول را میتوانید بر روی دشمنان خود بزنید. وقتی این لول را زدید یک نور بنفش بالای سر هدف مورد نظر پدیدار می شود . وقتی این نور را دیدید دیگر هیچ کاری نکنید تا هیرو به هدف بچسبد و هدف مورد نظر استان شود. اگر هر دستوری بعد از کلیک کردن بر روی هدف مورد نظر بدهید لول خنثی می شود و اثر نمی کند.
میزان استان : 1/1.5/2/2.5 ثانیه
مانای مورد نیاز : 120
زمان آماده شدن لول : 40ثانیه
وقتی لول را به دشمن میزنید:[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
Empowering Haste

نوع لول : خود کار
به دمیج و سرعت هیرو به صورت درصدی اضافه می کند.
دمیج : ۴٪ / ۸٪ /۱۲٪ / ۱۶٪ سرعت هیرو(دمیجی که اضافه می کند با توجه به سرعت هیرو است)
سرعت:۴٪ / ۶٪ / ۸٪ / ۱۰٪Greater Bash

نوع لول : خودکار
کلید میان بر : T
۱۷٪ شانس این رودارید که دشمن رو به سمت عقب هل بدید و به اصطلاح بش کنید و به مقدار ۲۵/۵۰/۷۵/۱۰۰ دمیج اضافی به حریف وارد کنید. و ۱۴۰/۱۸۰/۲۲۰/۲۶۰ دشمن رو به سمت عقب هل دهید.Nether Strike
نوع لول : انتخابی
این لول را باید به یک دشمن بدهید و وقتی این لول را به دشمن بزنید شما بعد از مدت کوتاهی به پشت او می روید و به مقدار 100/200/300 دمیج به دشمن میزنید و هم چنین با زدن این لول دشمن شما یک Greater bash هم میخورد.
نکته ای که در باره ی این لول باید بدونید اینه که حتماْ باید درست و در جای خودش به کار بره تا کار آمد باشه و اگر اشتباه لول رو به کار ببرید ممکن است به مرگ خودتون ختم بشه اما اگه درست به کار ببرید هم میتونید کیل بگیرید و هم جان هم تیمی تان را نجات دهید.

نحوه ی گرفتن لول ها از سمت چپ لول:

stats


آیتم های مناسب آتم هایی که برای این هیرو خوبه و میتونید از انها برای این هیرو (البته به ارب بودن آنها دقت کنید) استفاه کنید:

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
ارب ها : [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
آیتم های پیشنهادی دوتا آنلاین (آیتم هایی که من معمولاً برای این هیرو می بندم):
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
توضیح در مورد آیتم ها

از میان بوت ها حتماْ پاور تریدز رو انتخاب کنید چون چیزی که این هیرو خیلی بهش احتیاج داره اتک اسپیده. هر چقدر اتک اسپیدتان بالا تر باشد از لول ۳ خود که اصلی ترین لول این هیروست بهره ی بیشتری می برید و با توجه به این موضوع پاور تریدز بهترین گزینه خواهد بود.

این هم یکی از آیتم هایی است که در هر حالت باید برای این هیرو ببندید . علتش هم اتک اسپید و سرعت خوبیه که اضافه می کنه و باز هم باعث میشه از لول سه خود بهره ی بیشتری ببرید. بهترین زمان استفاده از آن بعد از زدن لول ۶ تان است. که در این زمان دمیج بیشتری که به خاطر این آیتم خواهید خورد زیاد مهم نیست چون وقتی ۶ می کنید تا چند ثانیه به راحتی میتونید به دشمن اتک بدید و بعد از اون هم یا فرار میکنه یا درگیر میشه که در هر دوحالت میتونید ازش کیل بگیرید چون اتک اسپید و سرعت بالایی دارید و در دنبال کردن مشکلی ندارید و همچنین اگر هیرو استرنج نباشه با چند تا بش به راحتی از پا در میاد!

آیتم مورد علاقه من!
استرنج و اگیلیتی خوبی که میده! و همین باعث میشه اتک اسپید و HP تان بالا برود و سرعتی هم که اضافه می کند جای خود دارد! این هم آیتمی است که حتماً باید داشته باشید و در اواسط بازی آنرا ببندید.

این آیتم هم اتک اسپید خوبی میده و باعث میشه آرمر شما به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کنه. و آرمر منفی هم که به حریفان میده باعث میشه راحت تر کیل بگیرید.

اگراین آیتم رو داشته باشید کشتن شما دیگه کار حضرت فیله! وبا این آیتم خیلی قوی میشید و تو اکثر درگیری ها میتونید موفق باشید .
(تو یک بازی که من اسپریت بریکر بودم ؛ بعد از بستن این آیتم که آخرین آیتمم بود و فول آیتم شدم. با 4 تا از هیرو های دشمن درگیر شدم که همشونو به باد فنا دادم! همشون هم هرچی لول داشتند زدند! Lion , Slayer , Blood seeker , Butcher) --حیف که هاست لفت داد و نتونستم ریپلی بزارم!--


بعد از بستن اگر احساس می کردید که نمیتونید به راحتی کیل بگیرید و هیرو هایی با DPS بالا یا لول با دمیج بالا هستند ونگارد بهترین گزینه است وگرنه برید سراغ آیتم های تهاجمی! من معمولاً بعد از آیتم اول ونگار میخرم و در آخر بازی میفروشم و کریتیکال می گیرم.

این آیتم رو که بگیرید کشتن هیرو های دشمن دیگه کار راحتی میشه! با توجه به دمیج های اضافی که میزنید (کریتیکال) بعد از لول ۶ به حریف و چند تا اتک (اگر استرنج نباشه) به راحتی میمیره!
استراتژی DO
اول باید بدونید این هیرو سخت قوی میشه ولی اگه قوی بشه کمتر کسی میتونه جلوش وایسته. و میتونه آخر بازی ، بازی رو به نفع تیم خودشون جمع کنه. اما این مستلزم اینه که اول و وسط بازی خوب ودرست باهاش بازی کنید چون در اوایل بازی بسیار شکننده است و به راحتی گنک میشه وقابلیت فرار هم نداره .
بهتر است به یک لاین دونفره (بالا یاپایین) و با یک هیروی Range یا هیلر بروید تا مشکلی بابت اتک های دشمن نداشته باشید.
باید حواستان را جمع کنید و تمام فکر خود را روی Last Hit و Deny بگذارید تا یک Mask of death بخرید.بعد از خرید آن از شاپ های کنار یک تلپورت (ضروریه!) برای فرار یا خفت کردن بگیرید. چون این هیرو هیرو یی که باید اول بازی اونقدر کشتش تا پا نگیره حواستون رو جمع کنید و اگر احساس خطر کردید کنار تاور بایستید و یا لاینتون رو عوض کنید (با تلپورت) . سعی کنید هر چه سریعتر آیتم رو کامل کنید چون برای کیل گرفتن خیلی بهش نیاز دارید. بعدش بوتس بگیرید و بعد Ring of Health بعد از اون هم سراغ پاور تریدز (هر وقت احساس کردید کم میارید ونگاردتون رو کامل کنید) برید و بعد بسته به نوع بازی (تعداد کیل ها ، زمان بازی ، قوی شدن یا نشدن و... ) از آیتم های مختلفی میتونید استفاده کنید که من Sange & Yasha رو پیشنهاد می کنم بعدش هم ازولت . بعدش میتونید Heart ببندید بعد ونگارد رو بفروشید و کریتیکال کنید (البته در خیلی از بازی ها اون قدر دیگه بازی طول نمی کشه تا همه ی آیتم هارو بخرید ولی این سه تا آیتم به نظر من خیلی ضروریند و در هر حالتی باید بگیرید.


یه نکته ی دیگه ای که شایان ذکر است Coold Down لول 6 شماست که هفتاد ثانیه است ولی اگر Aghanim's ببنیدید به 20 ثانیه تغییر پیدا میکنه! حالا دیگه بستن یا نبستنش با خودتونه!


بهترین نوع استفاده از لول 1
لول 1 شما یک لول بسیار کار آمد است و علتش هم این است که به هنگام زدن این لول سرعت شما افزوده میشود و مهم ترین مسئله هم اینه که از هر جای مپ میتونید این لول رو به دشمن بزنید! و تا زمانی هم که بهش نرسید نمیتونه بفهمه که شما بهش لول زدید! (بعد از اینکه استان شد میفهمه!!) و موضوع دیگه هم اینه که وقتی از فاصله دور این لول رو میزنید تا به هیرو مقابل برسید غیب خواهید بود و از میان یونیت ها هم خواهید گذشت . اینجوری مستونید سریع خودتون رو به درگیری ها برسونید یا یکیو خفت کنید.

بهترین نوع استفاده از لول 6

من دیدم خیلی ها اول درگیری به هیروی حریف Ult خود را میزنند که این کار بسیار اشتباه است! وقتی هیرویی داره به شما اتک میده کافی است Helm خود را فعال کنید و باهاش اتک به اتک بشید! وقتی هلتش کم بشه میخواد فرار کنه اینجاست که شما باید 6 کنید و کارشو یک سره کنید. وقتی هم که میخواید یارتون رو کاور کنید که فرار کنه هم میتونید درجا به هیروی حریف 6 کنید.

هیرو هایی که خوب باهاش مچ میشن :

Troll

به خاطر لول 6 که اتک اسپید خوبی میده.
Darkseer

شیلدی که داره باعث میشه راحت تر هیروی حریف رو بکشید با 75 تا دمیج در هر ثانیه!


فقط باید شما و هیروی دشمن رو باهم تو درخت بکنه!
هیرو هایی هم که میتونند حریف رو به مدت زیادی نگه دارند هم باهاش خوبند چون شما باید با اتکتون هیروی حریف رو بکشید:


دشمنان:
اگر خوب فارم کرده باشید و آیتم هاتونو بسته باشید به راحتی میتونید همه رو بکشید!

اما هیرو هایی که اتک اسپید دارند یا لولی دارند که نمیتونید بهشون لول بزنید میتونند برند رو اعصاب! دسته اول چون تا شما بخواید به امید لول 3 بهشون اتک بدید مردید! و دسته دوم هم زمانی که شما بخواید بهشون 6 کنید نمیزارند!