کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی هاستینگ | سرور مجازی | بازی های آنلاین خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: آموزش کامل هیرو Slark

 1. #1
  مدیر بازنشسته
  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  مدیر بازنشسته
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  نوشته ها
  133
  پسندیده
  0

  مورد پسند : 45 بار در 34 پست

  آموزش کامل هیرو Slark  آموزش کامل هیرو Slark
  مشخصات:

  Strength

  21+ 1.8


  Agility

  15 + 1.5


  Intelligence


  16 + 1.9


  Affiliation:Scourge
  Damage:48 – 56
  Armor:1.1
  Movespeed:305
  Attack Range:128

  خوبی ها:

  دارای MS زیاد

  گنکر خوب

  اتک نسبتا خوب


  بدی ها:

  ارمور کم

  نیاز شدید به ایتم

  جون کم در کل بازی

  رشد AGL کم


  آموزش اسکیل های این هیرو:

  اسکیل اول:

  Dark Pact

  این اسکیل این توانایی به این اسلارک میده که از اطراف خودش چیز هایی رو پرت کنه و باعث دمیج خوردن دشمنانش بشه این اسکیل بیشتر به درد گنک کردن و فارم کردن میخوره و توجه داشته باشید این اسکیل یکم دیر به کار میافته یعنی وقتی شما این اسکیل رو Use میکنید بعد از ۲ ثانیه به کا میافته.

  (توجه داشته باشید اگر این هیرو:۶ کرده باشه اگر این اسکیل Use کنید ۶ این هیرو میپره!)

  دمیج که این لول به دشمناش میده به ترتیب لول از ۱ تا ۴:

  ۷۵٫۱۵۰٫۲۲۵٫۳۰۰

  زمان لازم برای دوباره سازی:۱۰٫۹٫۸٫۷

  و کسانی هم که در شعاع:۳۲۵ این هیرو باشن دمیج میخورن.

  مقدار مانای لازم:۵۵٫۵۰٫۴۵٫۴۰  اسکیل دوم:

  Punce

  این اسکیل هست که دیگه این هیرو رو به گنکر واقعی تبدیل میکنه و هیچ جای شکی نیست! با اسکیل سلارک این توانایی رو پیدا میکنه که تا یه رنجی بپره و اگر سره راهش به یه کریپ یا هیرو برخورد کنه اونو میگره و تا چند ثانیه ولش نمیکنه! و مقداری دمیج به حریفاش وارد میکنه.

  مقدار دمیج که به دشمناش وارد میکنه:

  ۴۰٫۸۰٫۱۲۰٫۱۶۰

  زمان لازم برای دوباره سازی:

  ۱۲

  مقدار مانای لازم:

  ۷۵

  رنج پرش این اسکیل!:

  ۴۰۰٫۵۰۰٫۶۰۰٫۷۰۰  اسکیل سوم:

  Essence Shift

  این اسکیل این توانایی رو به این هیرو میده که در هر اتکی که به هیرو ها (فقط هیرو) وارد میکنه از ۱ از تمام قدرت های اون هیرو کم میکنه و به خودش اضافه میکنه (منظورم از قدرت AGL.STR.INT) و میتونه راحت اتک اونا و همچنین ارمور و جون اون هارو کم کنه و به خودرش اضافه کنه!.

  برا این که نامردی هم نشه یه CD برا همین قدرت ها تامین کردن و وقتی اون زمان مشخص تمام بشه اون قدرتا به صاحب اصلیش بر میگرده!!

  اون CD ها به ترتیب زیر هستند:

  ۱۵٫۳۰٫۶۰٫۱۲۰

  اسکیل چهارم:

  Shadow Dance

  و بلاخره میرسیم به آخرین و کار ساز ترین اسکیل ای لول باعث میشه که شما وقتی در جایی میرید که کسی شما رو نمیبینه یا فقط یار های شما هستند به کار میاد و Hp regen و MS به شما اضافه میکنه و وقتی هم این رو Use کنید یه سری دود از خودش بیرون میده و کسی نمیتونه بزنتش و خیلی راحت میتونه کیل بگیره MS که این اسکیل میده به ترتیب آپ ۳۰%.۳۵%.۴۰% به MS شما اضافه میشه و مانای لازم برای این اسکیل:۱۲۰ هستش و مدت دوباره سازی:۲۵ ثانیه و مدت زمانی که در این دود میمونه:۵٫۵ ثانیه و مقدار Hp Regen هم به ترتیب آپ ۲%.۳%.۴% هست

  خوبی های این اسکیل

  یک اسکیل عالی برای گنک کردن ملت و به عبارتی خوردن اون ها!! یکی دیگه هم که راحت میتونید در برید و هیچ اسکیل و هیرویی مزاحم شما نشه! و با خیال راحت به بیس برید.میشه اگر اتک اسپید خوبی داشته باشید راحت میتونید هیرو های InT رو بکشید چون از اون ها مانا کم میشه (به خاطر اسکیل ۳ این هیرو) و دیگه خودتونم که میدونید هیرو های InT مانا نداشته باشن هیچی نیستن! وقتی جون کمی دارید و یک هیرو مقابل شما هست و اون هم جونه کمی داره ولی میدونید که اگر همین جوری باهاش درگیر بشید شما رو میکشه این اسکیل به کمک شما میاد و شما با کمترین جون هیرو مقابل خودتونو از بین میبرید

  خوب میرسیم به طرز گرفتن اسکیل ها:

  همه رو به ترتیب لول که میگیرید میگم از لول ۱ تا ۲۵:

  و…….  و بالاخره نوبت ایتم گیری میرسه:

  یک دونه نیاز دارید برای دمیج بلاک چون شما جون کمی دارید پس باید در مقابل اتک های دشمنانتون مقاوم باشید.

  ۳ تا از اینا برای این که به تمام Abbilty هاتون ۱ اضافه میکنه و برای گرفتن .

  ۲ تا از این ها برای جبران اتک های خورده.

  بوت:

  بهترین بوت برای این هیرو همینه است که بهش اتک سپید میده و کار هایی از قبیل دادن Abbilty به این هیرو و زیاد شدن ارمور و جون.

  این بوتم بدک نیست اما کارش فقط اینه که MS میده و مقداری هم اتک به این هیرو اضافه میکنه MS که وقتی ۶ بشید به اندازه ی کافی دارین اتکم که نمخواین اسکیل ۳ شما اینرو تامین میکنه پس بازم این بوت انتخاب جالبی نیست.

  این بوتم که کارش فقط MS دادنه شما هم که این چی MS دارید پس اگه این بوتو بخرید یعنی پولتونو تو چاه ریختید!

  بهترین Orb ها برای این هیرو:

  خیلی خیلی به دردش میخوره و با اسکیل ۳ هماهنگی جالبی رو بوجود میاره و باعث میشه شما اتکتون بسیار بالا بره پس این میتونه یکی از بهترین ایتم هاتون باشه.

  به شما ارمور و اتک میده و خوبیش همینه و خیلی ها این ایتم رو برای میبندند که هم لایف استیل بگیرن و هم کمی جونشون جبران بشه پس اینم میتونه جزو ایتم های خوبه شما باشه.

  این ایتم هم میشه گفت حسابی شمارو راه میاندزه فقط چون پول زیادی میخواد شاید شمارو به مشکل بزنه خوبی هاش هم اینه که اسلو میکنه و حسابی میتونین Abbilty بگیرین و بخاطر این که رو دوبار میگیرید ۲۰ تا به همه ی Abbilty های شما اضافه میشه و جون مانا ارمور اتک حسابی ok میشن!!!! پس این رو میشه تو بهترین Orb ها قرار داد و یکی از ایتم های اصلی شما باشه!

  این ایتم رو هم خیلی ها میگیرن و به نظر من باید جلوی هیرو های Disable گرفته بشه که هم ۳ شما مانا میگیره و هم این ایتم و دیگه هیچ کاری نمیتونه انجام بده و همچنین این ایتم به شما ارمور و اتک هم میده.

  ایتم هایی که برای قوی شدن و دیر مردن برای این هیرو گرفته میشه:

  به نظر من این واقعا کار سازه چون شما یه کیلر خوب هستید و زیاد کیل میگیرید این خیلی به کار شما میاد و اگر هم مردید سریع به بازی برگردید و این هم به شما مقدار قابل توجهی مانا و HP میده که ضعف اصاصی اسلارک هم همین هیست یعنی کمبوده HP

  این هم میشه گفت یکی از بهترین ایتم ها برای این هیرو هست که خیلی ها براش میگیرن و خیلی هم کار سازه دادان HP REGEN که خدارو شکر در این قسمت مشکلی نداره!! و دمیج بلاک که خیلی مشکل داره! و دادن HP که خیلی خیلی مشکل داره!

  برای راحت زدن ملت!!!!! در درگیری ها و کشتن راحت مجیکر ها پس این هم بگی نگی بدک نیست!

  این ایتم شاید خیلی کم برای این هیرو گرفتید یا شاید هم اصلا نگرفته باشید این ایتم به وقتی به کار شما میاد که هیروهای مقابل شما بیشترییاشون مجیکر باشن!

  ایتم های اصاصی:

  برای هیرو های AGL زیاد توصیه میشه این هیرو قوی هم هست کم ترم اتک بخوره دیگه چی میشه!

  اتک اسپید زیاد=بش زیاد کسی از دسته شما در نمیره یعنی نمیتونه بره!

  AS.MS.AGL وای دیگه چی میشه گاده مپ!

  همین یک دونش بسه ۳ تاش چی میشه؟!

  اسلو هم میشه! جونتونم زیاد میشه اتکتونم همینطور دیگه کی میخواد شاخ کنه؟(البته تو ۶٫۷۲)

  فول ایتم مورد علاقه من (بدون در نظر گرفتن هیرو های مقابل):  ایتم های زد این هیرو:  البته Gem زیاد به درد نمخوره چون فقط ۵٫۵ ثانیه نمیشه کاریش کرت و با یه Dust حل میشه ولی خوب دوست دارین بگرین به من چه ربطی داره؟!

  فکر میکنم توضیح ایتم هارو کامل گفته شدم بازم اگر کمو کسری داره در قسمته نظرات بگین تا اضافه کنم

  هیرو های مچ و آنتی:

  هیروهای مچ:  هیروهای آنتی:
  کاربر مقابل از saeedlost007 بابت این پست مفید تشکر کرده است: داش

 2. #2
  کاربر سایت
  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربر تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Oct 2019
  نوشته ها
  1
  پسندیده
  0

  مورد پسند : 0 بار در 0 پست

  چرا این عکس ایتم ها نمیاد ک ببینم

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

پشتوار سرور با عنوان برترین مرجع "رایگان" انجمن بازی و محصولات مجازی به همراه فروشگاه محصولات گارنا ,سرورهای مجازی,سرورهای اختصاصی,هاست,ثبت دامنه و کلیه محصولات مجازی در ایران خدمات رسانی خود را در ضمینه فروشگاه در سال 1388 و در ضمینه انجمن در سال 1391 آغاز کرد . از لحظه تولد تاکنون پشتوار سرور همواره سعی در بکارگیری شیوه های مدیریتی جدید و خدمات نوین داشته است

ارسال پیام به مدیر سایت
دوستان ما
لینک های مفید
ابزار ها
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید: