آموزش کامل هیرو Tauren Chieftain

از زمان های باستان توسط بزرگان Tauren پیشگویی شده که Chieftain خواهد آمد او به اندازه بزرگترین جنگجویان قدرتمند و شبیه بزرگترین کاهن خردمند است . پس از چندین سال سرگردانی در سرزمین های مقدس و جستجوی معرفت و خرد از نیاکان خود را به عنوان یک قهرمان به اثبات رسانید . او همانند نیاکان بزرگش روح خود را به حرکت در میاورد و زمین را با قدرت و روحش به لرزه در میاورد نه فیزیک و نه جادو هیچ کدام قدرت تبر سحر آمیزش را کاهش نمیدهد سلاحی که توسط guardian های باستانی استفاده می شده . به واسطه همین تبر قدرتمند او میتواند زمین را شکاف دهد Cairne به واسطه انقام جویی از غارتگر های سرزمین مادریش Cairne و خشم و غضب از Scourge در صف نیرو های Sentinel قرار گرفتCairne Bloodhoofاطلاعات اولیه:نقش هایی که این هیرو تو یه بازی میتونه داشته باشه:
Tauren میتونه یک هیرو کیلر و کاور باشه با اسکیل های خودش میتونه خیلی راحت کیل بگیره و همچنین در بره این هیرو میتونه با داشتن ایتم های نسبتا ابتدایی هیرو قوی باشه که به راحتی نمیره و شکست نخوره البته این هیرو خیلی گوشت هست و اگر باهاش بلد نباشید شاید از کریپ های مپ بد تر باشید !!!!!!!!توضیح اسکیل های این هیرو:
اسکیل اول:
Echo Stomp

با این اسکیل میتونید خیلی راحت در برید و همینطور کیل بگیرید چرا چون این اسکیل کارش استان کردن هست! این اسکیل۱٫۴ ثانیه لیمیت داره ! یعنی باید ۱٫۴ ثانیه صبر کنید که این اسکیل زده بشه این اسکیل ۸۰ تا دمیج تو تمامی لول ها میزنه و به ترتیب لول که میگیرید ۱۰۰٫۱۱۵٫۱۳۰٫۱۴۵ مانا لازم داره CoolDown در تمامی لول ۱۵ ثانیه هست و مقدار Area of Effect این اسکیل ۴۵۰ میباشید (منطقی که این اسکیل پوشش میدهد) و این اسکیل به ترتیب لول که میگیرید ۲٫۳٫۴٫۵ ثانیه استان میکنه.
اسکیل دوم:
Ancestral Spirit

با این اسکیل Tauren یه کپی از خودش میگیره!!! که برعکس خوده هیرو کار میکنه مثلا اگه شما به سمت بیس خودتون برید این کپی به سمت بیس حریف میره این اسکیل یه خوبی دیگه که داره این هست که اگه شما اسکیل ۱ خودتون رو بزنید این کپی هم همون کار رو میکنه!!! و اون هم استان میکنه که میتونید خیلی راحت کیل بگیرید. توجه داشته باشید این اسکیل Illion نیست بلکه یه روح ! مثل خوده شماست و فقط میتونه اسکیل ۱ شما رو بزنه و اگر شما اسکیل ۴ رو بزنید کاری انجام نمیده! این اسکیل به ترتیب لول که میگیرید ۱۲۰٫۱۶۰٫۲۰۰٫۲۴۰ تا مدیج میزنه. are effect این اسکیل ۲۷۵ هست (منطقیه که پوشش میده) رنج این اسکیل هم ۱۲۰۰ و مقدار مانایی که این اسکیل میخواد در تمامی لول ها ۱۱۰ میباشد و CoolDown این اسکیل در تمامی لول ها ۱۶ ثانیه هستش. وقتی این اسکیل بر میگرده به خودتون یه زمانی هست که این گپی بر میگرده به خودتون وقتی به شما بخوره ۶۰+ اتک به شما میده.
اسکیل سوم


Natural Orde

این اسکیل از ارمور پایه هیرو هایی که بهشون اتک میدید کم میکنه یعنی مثلا کسی رو که دارید بهش اتک میدید ۲۰ تا ارمور داره و قتی این اسکیل هم داشته باشید و اتک بدید ۲۰ از ارمورش کم میشه!
اسکیل چهارم
Earth Spiliter

و بلاخره اسکیل اخر این هیرو! این اسکیل به این صورت عمل میکنه مه Turen تبر خودش رو به زمین میزنه و زمین شکافته میشه! ۳ ثانیه طول میکشه تا این اسکیل به کار بیافته و اگر تا ۳ ثانیه حریف های شما در اون نباشند هیچیشون نمیشه! پس باید با استفاده از اسکیل ۱ و ۲ که در اخر توضیح کیل گرفتن با این هیرو میدم و دیگه کارتون راحت میشه. رنج این اسکیل در تمامی لول ها ۱۶۰۰ میباشد CoolDown در تمامی لول ها ۱۰۰ و مانا که این اسکیل میخواد در تمامی لول ها ۱۷۵ هست. و به ترتیب لول که میگیرید از ۱ تا ۳به مقدار ۳۵% از حداقل Hp شما دمیج میخوره و در لول ها از ۱ تا ۳ هم به این صورت هست و این اسکیل ۳۰% اسلو میکنه برای ۳ ثانیه در لول دوم ۴۰% اسلو برای ۴ ثانیه در لول سوم ۵۰% اسلو میکنه برای ۵ ثانیه
روش کیل گرفتن با این هیرو (در لاین های مختلف)
خوبه که شما کنار یه استانر قوی باشید مثل ونج (Veng) یا دمون ویچ (Demon Witch) که میتونه خیلی تاثیر گذار باشه! برای کیل گرفتن
شما اسکیل ۱ و ۲ خودتون رو میگیرید فرض میکنیم که دمون ویتچ کنار شماست ولی به پای نساج یا همون کی آس نمیرسه چون کی آس میتونه بهترین هیرو کنار شما باشه! شما اول ۲ خودتون رو میزنید و سپس ۱ و بعد میرید برای کیل! دمون هم استان میکنه و شما کسی رو که جون کمتری رو داره مثلا یه هیرو اگیلیتی شروع به زدن اون مکنید و میتونید راحت کیل بگیرید. و در بقیه لاین ها هم به همین صورت میشه کیل گرفت.
طرز اسکیل گیری برای این هیرو:
کیلر\کاور\تانک
۱) Ancestral Spirit
2) Echo Stomp / Stats
3) Ancestral Spirit
4) Echo Stomp / Stats
5) Ancestral Spirit
6) Earth Splitter
7) Ancestral Spirit
8) Echo Stomp
9) Echo Stomp
10) Natural Order / Echo Stomp
11) Earth Splitter
12) Natural Order / Echo Stomp
13) Natural Order
14) Natural Order
15) Stats / Natural Order
16) Earth Splitter
17) Stats / Natural Order
18 – 25) Stats

کیلر:
۱) Ancestral spirit
2) Echo Stomp.
3) Ancestral spirit
4) Echo Stomp.
5) Ancestral spirit
6) Earth Splitter.
7) Ancestral spirit
Echo Stomp.
9) Echo Stomp.
10) Natural order
11) Earth Splitter.
12) Natural order
13) Natural order
14) Natural order
15) Stats
16) Earth Splitter.
17-25) Stats

حالا هم طرز ایتم گیری برای این هیرو:
اول بازی:

اواسط:
یا

ایتم های lUx:

ایتم گیری کامل:
دوتا یا ۳ تا از این ها برای بستن مجیک استیک :
۲ یا ۱ از این ها برای داشتن HP یا برای بستن شدو:
برای پر کردن HP
بوت ها:
این بوت میتونه به شما STR AGL INT بده که خودتون میتونید انتخاب کنید و همینطور اتک اسپید اتک اسپید این هیرو نسبتا خوبه و شاید نیازی به این ایتم نباشه.
میتونید با این بوت زیاد اسکیل بزنید و کیل بگیرید که برید HyperStone و خیالتون هم از اتک اسپید راحت بشه!.
مونت اسپید اصلا به این ایتم احتیاج ندارید چون میتونید با اسکیل هاتون کسی رو که داره در میره بکشید.
در بیشتر بازی ها معمولا این ایتم رو برای این هیرو میگیرن که هم به شما مومنت اسپید میده هم +اتک که وقتی کسی داره از دست شما فرار میکنه بهش برسید و بکشیدش.
بهرین ایتم ها برای تانک شدن:
HP ریجن زیاد و مقدار زیادی از دمیج مجیک هارو بلاک میکنه
برای کم اتک خوردن و ریجن و همینطور جون.
جون زیاد و همینطور HP ریجن زیاد.
با اسکیل ۳ شما مچ هست و به شما ارمور و اتک اسپید زیادی میده.
اگه با Turen خوب بازی کنید کیلر خوبی میشید و اگر بمیرید زمان که شما دوباره بخواهید بیاید زیاده ولی با این ایتم حل میشه و همینطور مانا و جون زیادی به شما میده.
بهترین ارب ها:
با اسکیل ۳ شما مچ هست و همینطور اتک زیادی به شما میده.
اسلو میکنید و کلی هم مانا و HP میگیرید.
هیل بک زیادی میشید که میتونه در درگیری ها به شما کمک کنه.
ایتم هایی که برای شما مشکلی ایجاد نمیکنه (پیشنهاد خودم)

ایتم های رد شده:
۶ Turen نیازی به این ایتم نداره.
ساپورتر نیست.هیرو های مچ و انتی:
مچ:

انتی: