سلام
این بار اومدم تا تنوعی در بازی شما ایجاد کنم. کار این برنامه تغییر زمینه بازی یا همون زیبا سازی میباشد..در این برنامه چندین مدل تغییر تم وارکرافت وجود داره(زمستان.تابستان.پاییز.ب هار.شهری و بیابانی).من میخوام در این پست به شما اجرای کامل و استفاده درست از این برنامه رو یاد بدم امید وارم که مورد استفاده شما قرار بگیره بعد از دانلود برنامه شما باید طی 4 مرحله این برنامه رو اجرا و از آن استفاده کنید

1- محتویات فایل دانلود شده را در داخل وارکرافت خودتون کپی کنید

2- به داخل فایل رفته و ستاپ برنامه رو باز کنید و منتظر بمانید تا برنامه باز شود

3- بعد از باز کردن برنامه صفحه ای مانند شکل زیر ضاهر میشود.در این صفحه 6 گذینه اجرایی دارد که در عکس انها رو علامت گذاری کردم.شما میتوانید نسبت به سلیقه خود یکی از ان هارو اتخاب کنید(بعد از زدن تم مورد نظر صبر کنید تا برنامه فایل های مورد نیاز رو کپی برداری کند).
نکته : شما تنها قادر به اتخاب یک تم میباشد و برای اجرای تم بعدی تم فعلی حذف میشود

4-برای تایید تمی که اتخاب کردین در اخر باید روی گذینه علامت گذاری شده در عکس کلیک کنید(در غیر این صورت تم شما اجرا نمیشود به نحوی دیگه سیو نمیشه).بعد از زدن دکمه گفته شده برنامه خود به خود بسته میشود و تغییرات سیو میشود

نکته: اگه از این تم ها خوشتون نیومد و خاستین ان را حذف کنید کافیست مطابق شکل زیر روی دکمه ی علامت گذاری شده کلیک کنید

این برنامه هیچ گونه مشکلی در بازی شما ایجاد نمیکند باید بگم این برنامه باعث ایجاد لگ - ویروس و خرابی در وارکرافت نمیشه.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]