MSI بر اوج فناوری !بررسی برترین گرافیک دنیا که از شرکت ام اس ای عرضه میشود !
کمپانی msi کارت گرافیکی جدید خود از خانواده HAWK را روانه بازار کرد. همانند سایر کارت*های گرافیکی این خانواده، کارت msi Geforce GTX 660 Ti HAWK نیز برای شکستن رکوردهای اورکلاک طراحی شده است. این کارت گرافیکی دارای pcb خاص بوده و دارای مدار تغذیه تقویت شده ۱۰ فازی است.
سرعت هسته این کارت گرافیکی نیز نسبت به مدل مرجع افزایش یافته و به ۱۰۸۵MHzرسیده است که این عدد در حالت boostبه ۱۱۵۰MHz افزایش پیدا می*کند. فرکانس حافظه نیز ۱۵۰۰MHzاست که به صورت موثر برابر ۶GHz است. حجم حافظه این کارت گرافیکی نیز دو گیگابایت و از نوع GDDR5 است که با رابط حافظه ۱۹۲ بیتی به GPUمتصل شده است.
شرکت msiاین محصول را به خنک*کننده پرقدرت Twin Frozr IVمجهز کرده است. این خنک*کننده حرارت تولیدی را به وسیله لوله*های حرارتی مسی (با روکش نیکل) جذب کرده و به پره*های آلومینیومی انتقال می*دهد و دو فن پرقدرت با فناوری Propeller Blade وظیفه دفع حرارت را بر عهده دارند. این خنک کننده باعث می*شود این کارت گرافیکی با وجود سرعت بالاتر نسبت به مدل مرجع خنک*تر و کم*صداتر فعالیت کند.
برای پایداری بیشتر در هنگام اورکلاک این کارت گرافیکی به GPU Reactor مجهز شده است که موجب فراهم شدن جریان پایدار برای GPUاست. در ساخت این کارت گرافیکی از قطعات با کیفیت Military Class III استفاده شده است که موجب افزایش طول عمر و پایداری این محصول می*گردد.
این گرافیک ها هم اکنون در بازار ایران عرضه شده و میتوانید از سایت ماتریس نیز تهیه کنید .