سلام دوستان
این مطلب به درد کسانی میخورده که وب سایت یا بلاگ دارن و میخوان که رتبه سایتشون بالا بره.مطلب بسیار کاربردی ای هست و حتما جواب میده.

افزایش بازدیدکننده به صورت کاملا رایگان (بالا بردن رنکینگ)
من زیاد اهل تبلیغ نیستم من یه روز خودم هم همین مطلب رو یه جا خوندم و فكر نمی كردم واقعا باعث بشه ترافیك سایتم بره بالا ولی چون ریسكش صفر بود امتحان كردم و الانم راضی هستم از بازدید سایت هام و وبلاگ هام شما می تونید سر سری بگذرید ولی من به این نمی گم شانس بهش می گم فرصت !!! بازعاقلان خود دانند . (((حتما تا آخر بخونید)))
كسی هستید كه وبلاگ شخصی یا سایتی دارید و به نوشتن مطالب می پردازید و حتماً هم بازدید سایتتون براتون خیلی اهمیت داره … ممكنه دست به هر كاری زده باشید ولی اون بازدید دلخواه رو هیچ وقت نداشتین … این مقاله رو تا اخر با من باشید تا سایتی رو بهتون معرفی كنم كه یك افزایش بازدید و ترافیك ابدی برای سایتتون بیارید .
15 افزایش بازدیدکننده به صورت کاملا رایگان (بالا بردن رنکینگ)
حتماً از فواید افزایش بازدید و ترافیك سایت اگاهی دارید ؛ افزایش ترافیك كه داشته باشید ، رتبه تون تو الكسا بالا می ره ، رتبه تون تو گوگل بالا می ره ، سایت ها بهتون تبلیغ میدن و …
دیگه اینكه اگر سایتی با ترافیك بالا داشته باشید ، می تونید محصولات خودتون رو توش قرار بدید و بفروشید یا محصولات دیگر سایت هایی كه در ازای فروش درصدی رو به شما می پردازن رو قرار بدید و خلاصه اینكه كسب درامد داشته باشید .
راه های زیادی در نت وجود داره كه میشه بازدید یك وبلاگ یا سایت رو بالا برد ؛ موتور های جستجو ، تبلیغ در سایت ها ، فروم ها و …
اما هیچ كدوم از این ها نمی تونن بازدید بالای سایت شما رو تضمین كنن . نمی تونن به طور قطع بگن كه ما در ازای دریافت این مبلغ و ارائه این خدمات برای شما مثلاً روزانه 1000 بازدیدكننده می فرستیم . اخر هم پشیمون میشید كه مبلغی رو به سایتی پرداخت كردید ولی اون بازدیدكننده ای كه انتظار می رفت رو نداشتید .
خلاصه می كنم … من قصد دارم سایتی خارجی رو بهتون معرفی كنم كه اگر توش فعالیت مستمر داشته باشید ، تا عمر دارید براتون افزایش بازدید و ترافیك میاره ؛ این رو جدی میگم … اصلاً هم سركاری نیست …
شما در این سایت باید زیر مجموعه بگیرید ؛ اگر بتونبد حداقل زیر مجموعه رو بدست بیارید می تونید در سایت های كه در این سایت عضو هستند لینك داشته باشید … لازم نیست شما كاری انجام بدید ؛ فقط لینكتون رو در پنل كاربری سایت ثبت می كنید و هر وقت تونستین اون تعداد زیر مجموعه رو بدست بیارید ، سایت خودش به صورت اتوماتیك لینك شما رو در سایت هایی كه گفتم به نمایش می زاره . سایت های عضوی كه لینك شما در اونها قرار می گیره خارجی هستن و پیج رنك بالایی دارند .
شاید پیش خودتون بگید : بازدیدكننده خارجی كه به درد من نمی خوره … تا بفهمه سایت من فارسیه زودی میره !
اشتباه نكنید … بازدیدكننده خارجی ممكنه به محض اینكه وارد سایت شما بشه و متوجه كه سایت فارسیه ، سایت رو ترك كنه ؛ اصلاً ورود بازدیدكننده به سایت شما مهم نیست … سایت های عضوی كه لینك شما در اونها قرار می گیره ، محبوبیت و پیج رنك بالایی دارند و قرارگیری لینك شما در چنین سایت هایی باعث بالا رفتن بك لینك شما میشه .
اولین و مهم ترین عاملی هم كه در دادن رتبه به سایت ها توسط گوگل بررسی میشه ، بك لینك هست … عوامل دیگری هم موثره ولی هیچ كدوم به اندازه ی بك لینك مهم نیستن .
در برخی موارد مشاهده شده كه در اثر افزایش بك لینك ، پیج رنك سایت هایی از صفر شده 4 !
اگر بخوام در این مورد توضیح بدم چند صفحه ای میشه و حوصله ش رو هم ندارم … كافیه یكم تو اینترنت سرچ كنید . در این مورد تو سایت ها زیاد نوشتن …
فقط این رو بدونید كه كافیه لینك شما برای مدت نامحدود در این سایت ها قرار بگیره …
در اینده كه رتبه شما بالا رفت گوگل رتبه های اول جستجو ها رو به سایت شما اختصاص میده و به تدریج بازدیدكننده ایرانی زیادی به سایت شما میان و اون موقع است كه به هدفتون می رسید .
با كسب 10 زیر مجموعه ، لینك شما در 10 سایت پربازدید قرار می گیره ، اگر اون 10 زیر مجموعه هم 10 زیر مجموعه بگیرن ، لینك شما 100 سایت نمایش داده میشه و همینطور ادامه پیدا می كنه تا اینكه به مرز یك میلیون سایت برسه و اون وقته كه دیگه لازم نیست كاری كنید ؛ ترافیك مادام العمر خواهید داشت .
البته با كسب همون 10 زیر مجموعه ی ناقابل هم ترافیك خوبی برای سایتتون میاد . با كسب 10 زیر مجموعه لینك شما در 10 سایت پربازدید قرار می گیره و اگر خواستید می تونید از همونجا فعالیتتون رو قطع كنید و شاهد افزایش ترافیك سایتتون باشید .
برای ورود به سایت ، بر روی لینك زیر كلیك كنید .
http://www.FreeViral.com/?r=434284
در این سایت دو مرحله داره كه دو مرحله رو هم باید یكجا انجام بدید .
در صفحه ثبت نام باید كدهای اختصاصی خودتون رو با كلیك بر روی لینك های اگهی های تبلیغاتی این سایت دربیارید .
روی لینكی كه در كادر Sponsor Ad هست كلیك كنید . صفحه اون اگهی باز میشه و پس از گذشت ثانیه هایی كه از اون سایت بازدید كنید كدی در قسمت بالای اون به شما داده میشه … اون كد رو در قسمت Sponsor Ad تكست باكس وارد كنید .
در كادر پایین تر هم 6 اگهی تبلیغاتی وجود داره … روی اونها هم كلیك كنید و كدی رو كه هر كدوم از اونها بهتون میده رو در محل اختصاصی موجود در تكست باكس وارد كنید .
بعد به مرحله دوم برید و اطلاعات خواسته شده رو طبق عكس زیر وارد كنید و در نهایت روی دكمه Sign Me Up Now! كلیك كنید .
10 افزایش بازدیدکننده به صورت کاملا رایگان (بالا بردن رنکینگ)
اگر اطلاعات رو به درستی وارد كرده باشید ، سایت پیغام ارسال ایمیل فعال سازی به ایمیلتون رومیده .
به ایمیلتون مراجعه كنید … سه ایمیل برای شما ارسال میشه . ممكنه به پوشه اسپم ها ارسال شده باشن … در یكی تبریك و عضویت و توضیحات اضافی وجود داره ، در دیگری لینك فعال سازی و در سومی مشخصات لوگین و پروفایل شما درسایت .
وارد ایمیل فعال سازی بشید و روی لینك فعال سازی كلیك كنید تا حساب كاربری شما در سایت فعال شه …
پس از فعال سازی به صفحه اصلی سایت برید و بر روی لینك Member Login در بالای سایت كلیك كنید .
در صفحه لوگین باید User id و پسورد خودتون رو وارد كنید … User id در ایمیلی كه مشخصات لوگین و پروفایل شما ارسال شده وجود دارد … روی دكمه Login كلیك كنید تا وارد پنل كاربری بشید .
در پنل كاربری با كلیك بر روی لینك Edit My Profile می تونید اطلاعات پروفایل خودتون رو تغییر بدید یا حساب كاربری تون رو حذف كنید .
با كلیك بر روی لینك Edit My Ad می تونید ادرس و توضیح لینك سایتتون رو ویرایش كنید .
با كلیك بر روی لینك See My State می تونید تعداد زیر مجموعه های خودتون در رده های مختلف رو ببینید .
با كلیك بر روی لینك Get My URL & Banners می تونید لینك معرفی خودتون رو دریافت كنید و با استفاده از اون زیرمجموعه كسب كنید . می تونید به صورت لینك یا در قالب بنر در سایتتون قرار بدید … توضیحات كامل در این صفحه وجود داره .
با كلیك بر روی لینك Logout هم كه از پنل كاربری خارج میشید .
وقتی كاربری از طریق لینك شما وارد سایت شود ، برای دریافت یكی از كدهای اختصاصی باید بر روی لینك سایت شما كلیك كند … سایت شما برای ثانیه هایی نمایش داده می شود و پس از گذشت زمان كد اختصاصی كاربر نمایان می شود . لینك شما به صورت تصادفی برای بازدیدكننده گان دیگری كه قصد عضویت دارند نیز نمایش داده می شود .
موفق و پیروز باشید