در حال حاضر 1.2 میلیارد وب سایت موجود وجود دارد - یعنی یک وبسایت برای هر شش نفر در جهان وجود دارد. تعدادی از وب سایت ها طی دو دهه گذشته منفجر شده و به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. به نظر می رسد مثل همه و مادرشان وب سایت خود را به نام خود و به این ترتیب که ایجاد وب سایت ها تقریبا برای هر کسی قابل دسترسی است، استفاده چند منظوره از وب سایت ها در چگونگی استفاده آنها به عنوان فروشگاه های مجازی، کارت های کسب و کار، اوراق بهادار و یا به سادگی صفحات فرود که برای طراحی در مشتری طراحی شده اند.

بنابراین، از آنجا که انواع مختلفی از وب سایت ها شامل انواع موضوعات و نیازهای مختلف هستند، ساخت یک باید یک کیک باشد، درست است؟ پس از همه، اگر وب سایت های زیادی وجود دارد، باید بدان معنی باشد که وب سایت ها باید نسبتا ارزان باشند. با توجه به قانون لکسینگتون، ما با اینترنت و موارد لوکس رفتار می کنیم، بنابراین ما قطعا نمی خواهیم حداکثر استفاده از کارت های اعتباری و یا هر چیز دیگری که موجب می شود سنت های مشابه در کیف پول ما باشد.

با این حال، ارزش وب سایت ها اغلب در زیبایی شناسی است، طراحی، و رابط کاربر با محتوای یکپارچه شده است. در اینجا برخی از راه های کلیدی برای سرمایه گذاری در دسترسی به اینترنت در حالی که بهینه سازی برای یک [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] با صرفه جویی در هزینه برای به دست آوردن بهترین از هر دو جهان است که به شما اجازه ایجاد یک وب سایت زیبا است که برای همه برای دیدن و تعامل با آن وجود دارد.

یک طراح مینیمالیستی استفاده کنید
گاهی اوقات کمتر است خوشبختانه برای طراحان وب، طرح های مینیمالیستی، بعضی از فرم های موفقیت آمیز صفحات وب هستند. شما لزوما نیازی به فیلم های فانتزی، جلوه های گرافیکی و صداها و محتوای پر جنب و جوش برای جذب بازدید کننده ندارید - هدف و عملکرد مهمترین ویژگی هستند. اگر می خواهید یک مثال از این که چگونه این کار نگاه نمی کند بیشتر از محبوب ترین سایت در اینترنت با ترین آزمون و تست مدل - گوگل.

پیدا کردن یک الگو
شایعه شده است که انیشتین یک بار گفت: "من نیازی به دانستن همه چیز ندارم؛ من فقط باید بدانم کجا آن را پیدا کنم وقتی که به آن نیاز دارم. »این نقل قول نمیتواند بیشتر از این مورد مربوط باشد - صدها هزار وبسایت وجود دارد که با ارائه بستههای HTML رایگان، قالبهای سایت را طراحی کردهاند و آماده هستند تا برای شما . همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که سطوح را پر کنید - و یا در این مورد متن حفره یا سوراخ.

مشترک شدن در سرویس مانند Squarespace
اگر شما هیچ کدام از طرح های ارزان تر وب سایت هایی را پیدا نکنید که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید یا اگر شما احساس می کنید که آنها به طور کلی برای تاثیر گذاری هستند، شما می توانید هزینه سرویس طراحی را پرداخت کنید که فرایند برنامه سازی را ساده تر می کند تا آن را بیشتر در دسترس داشته باشید به فرد معمولی Squarespace یا Deluxe نمونه خوبی از شرکت هایی هستند که یک پلت فرم مناسب را ارائه می دهند که خدمات مربوط به دسترسی را برای هر دو طرح سایت و سبک طراحی ارائه می دهد.

بر روی CSS سبک وزن به بار بار بریدگی تکیه کنید
هر دوم زمانی که مربوط به [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] می شود، شمارش می شود. بر اساس یک مطالعه منتشر شده توسط KissMetrics، 3 درصد از تمام بازدیدکنندگان سایت ها سایت هایی را برای بارگذاری کمتر از یک ثانیه ارائه می دهند. این بدان معناست که شما برای بار بار سایت خود حساب نمی کنید 3 درصد از تمام کاربران خود را از دست می دهید. هوشمند باشید و از CSS سبک استفاده کنید و صفحه های خود را با عکس ها یا فیلم ها بارگیری نکنید تا بارگذاری بار را به طور قابل توجهی کاهش دهید.

خودتان را با HTML و CSS و مذاکره آشنا کنید
در حین انجام کسب و کار که در آن هیچ قیمت ثابت برای یک محصول یا یک سرویس وجود ندارد، ممکن است در صورت لزوم، حقه بازی قابل قبول و حتی ضروری باشد. اگر هر شخص تصادفی را از خیابان بیرون کردید و از آنها میپرسید که کدام وب سایت کدام یک را پرداخت می کند، پاسخ آنها به طرز چشمگیری بر اساس سن، تحصیلات و زمینه کلی فناوری متفاوت خواهد بود. دفعه بعد که شما به دنبال کسی هستید که برنامه نویسی را برای شما انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که در مورد زبان های برنامه نویسی اولیه جلویی آگاهی دارید تا بتوانید از یک وبسایتی بی انصاف یا فرصت طلب اجتناب کنید و بنابراین می توانید جداول را مجددا تغییر دهید آنها

تحقیق در مورد مخاطب مورد نظر و ترافیک مورد انتظار را انجام دهید
زیبایی در نگاه بیننده است. این یکی دیگر از آن ادعاهای قدیمی است که هر کس از آن شنیده است اما هیچ کس واقعا نمی داند که چه کسی اول گفت که در مورد توسعه وب است. به یاد داشته باشید که ما گفتیم که تصاویر ممکن است برای جذب بازدیدکنندگان سایت زیان آور باشد. اگر مخاطب مورد نظر شما شامل افرادی می شود که مایل به تجربه عروسی هستند، تصاویر با کیفیت بالا که بار بار را افزایش می دهند، ممکن است از دست دادن بازدیدکنندگان کلی بهای آن را داشته باشد؛ زیرا شما با افرادی که ماندن دارند، تعامل بیشتری خواهید داشت.