تمرکز من برروی تجارت کوچکتر است، هرروزه باتعداد زیادی از مردم روبه رو میشوم که از شیوه سئو برای تجارت استفاده میکنند. صاحبان این تجارت با خود گمان میکنند که دانش سئو را به طور کامل دارند درحالیکه هنوز نمیدانند چرا در وب سایت آنها محدودیت روبه رشد است.
درمکالمه ما او از کلمات کلیدی طولانی ای برای اثبات تکنیک های سئو خود استفاده میکرد. وی همچنین متذکر شد که محدودیت هارا کاهش داده و زمان زیادی را برای تلاش درراستای سئو و تحقیقات آن اختصاص داده است، و درآخر وی متذکر شد که نمیتواند بودجه زیادی را به سئو اختصاص دهد.
چرا این مورد پیش آمد؟ آیا این یک تجارت کوچک برای سئوواقعی و یا یک سئو گیج کننده در دنیای وب سایت است؟ به عقیده من هر دو. وهردوی آنها خطرناک است. من شاهد سئوهای قدیمی و همچنین استفاده از تکنیک های کلاه سیاه های سئو بوده ام. محتوای تکثیر شده و URL های چندگانه مانند کلمات برجسته و واژه های کلیدی انباشته شده روندهای محبوبی هستند.
این در حالیست که محتوای تکثیر شده، کلمات برجسته و واژه های کلیدی انباشته شده در بالای صفحه تکنیک های مورد استفاده برای افرادی که خود سئو میکنند و معضل بزرگی برای طراحان وب سایت هستند. [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] برای دارندگان تجارت کوچک طراحی شده است با معضلات ساختاری همراه است. جایگزینی محتوا دشوار است هیچ ترتیب خاصی برای محتوا وجود ندارد حوزه های وب سایت برای به پایان رسیدن تنظیم شده اند. هیچ فایل sitemap.xml در زمینه سئوتابه حال از صاحبان وب سایت و آنالیزکنندگان گوگل شنیده نشده است. این مثال ها واقعی است و همه از دید مشتری های وب سایت است.
بسیار خب افرادی که خود سئوکار هستند باید نگران چه چیزی باشند؟ این مهمترین چیزاست که کمی رقابت بین سئو کارها وجود دارد. سئو واقعی توسط متخصص سئوکه هرروز سئو را پوشش میدهند وساعت های زیادی برای تحصیل دراین زمینه سپری میکنند و روندو تغییرات الگوریتم هارا سپری میکند تمام میشود. این برای صاحب بیزینس کوچک غیرممکن است که بخواهد مثل یک سئوکار واقعی باشد، برای دستیابی به نتایج سئو شما نیاز دارید که وب سایت خود را باز کنیدو زیر پوشش هارا نگاهی بیندازید و ده سوال راجع به المان های سئو بررسی کنید.
اگرسایت خودرا مدیریت میکنید و یکی از خودکفایان سئو هستید باید بدانید که این سوالات و پاسخ هایشان چه مفهومی دارد؟ اگر نمیدانید به یک مشاورو همراه خبره در زمینه سئو سایت نیازمندید.
آیا تا بحال آنالیز واژه های کلیدی را انجام داده اید؟
آیا وب سایت شما ساختارهای مشخصی برای همراهی صفحات و وبلاگ ها دارد؟
آیا میتوانید تمام محتواهارا به صورت قابل دسترسی جاسازی کنید؟
آیا از واژه های کلیدی مختص هر صفحه و داده ها استفاده کرده اید؟
آیا فایل robot.txt دارید؟
آیا فایل sitemap.xml که به ابزارگوگل متصل باشد را دارید؟
آیااز آنالیزکننده های گوگل استفاده کردیده اید وآیا میدانید که محدودیت وب سایت قبلی شما چه شکلی است و بازدیدکنندگان وب سایت چگونه از وب سایت استفاده میکنند؟
چه مقدار زمان طول میکشد تا حوزه اینترنتی شما ثبت شود وچه مقدار طول میکشد تا به پایان برسد؟
آیا وب سایت شما راهنمایی های ثابتی دارد؟
آیا وب سایت شما برروی هر صفحه نشان H1 دارد؟
مشخص است که نتوانستید این سوالات را پاسخ دهید و همواره برای هزینه کردن برروی یک سئو کار حرفه ای مردد هستید. من بااین مشکل بارها مواجه شدم و درآخر خود را متقاعد کردم که ازیک مشاور سئو کمک بگیرم. زمانی که این را پرسیدم به حساب خود فکرمیکردم. من حسابی برای کارهای شخصی و مالیات داشتم حتی حساب من درجه داشت. هیچگاه حساب های مالیات و حتی ورودی ویا خروجی مالیات را نمیدانم و نمیخاهم که بدانم. ترجیح میدهم زمانم را برای مسئولیت های خودم وبهتر شدن در آنها به جای سئو صرف کنم مثل وب سایت ورد پرس و سئو ارگانیک.