[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
هک شدن طراحی سایت بسیار دردناک است. خوشبختانه، من حرفی برای گفتن نداشتن و یا تکه تکه شدن با یک طراحی سایت ندارم. من در مورد انواع هکرهای تند و زننده صحبت می کنم، به طراحی سایت های ما می رسیم و گاهی اوقات چیزهای احمقانه اما اغلب تند و زننده انجام می دهیم. به عنوان توسعه دهندگان طراحی سایت، ما همیشه سعی می کنیم شانس گرفتن هک با ایجاد برنامه های امنیتی را به حداقل برسانیم. اما حتی انجام بهترین کارها، شکاف را به وجود می آورد، زیرا جایی که آسیب پذیر است، می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد. شما هرگز قادر به ساخت یک طراحی سایت نیستید، اما تجربه بیشتر شما آسیب پذیر ترین طراحی سایت شما خواهد بود. امنیت نرم افزار مانند پیشرفت بیماری است. این یک جنگ بی پایان است برای ایجاد سیستم های امن تر تنها برای آسیب پذیری های جدید که توسط هکرها در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد و مورد سوء استفاده قرار می گیرد.
بنابراین یک روز متوجه شدم که طراحی سایت ما پایین آمده است. در ابتدا واقعا عجیب بود، زیرا وقتی سرور طراحی سایت را راه اندازی مجدد کردم، همه چیز چند دقیقه طول میکشد، سپس به تدریج طراحی سایت کندتر میشود تا زمانی که کاملا غیرقابل استفاده شود. در آن لحظه متوجه شدم که من با یک حمله DDoS برخورد کردم. به عنوان یک توسعه دهنده طراحی سایت، هیچ چیز برای کمک به من انجام نشد. در هر حادثه هک دیگر، من قبل از اینکه خودم را با تمیز کردن فایل ها، بازگرداندن پایگاه داده طراحی سایت، تغییر گذرواژه ها و یا چیزی، تجربه کردم، تجربه کرده ام. اما این بار هیچ چیز نتوانست انجام دهد.

طراحی سایت
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]خدمات پیشرفته ای نیز وجود دارد که در آن آنها ترافیک طراحی سایت خود را به طور دائم نظارت می کنند و در اسرع وقت آن ها را شناسایی می کنند که باعث کاهش سرویس DDoS می شوند. DDOS یکی از چند حمله است که در آن هیچ چیز دیگری وجود ندارد که شما می توانید به عنوان یک توسعه دهنده طراحی سایت برای جلوگیری از آن انجام دهید. حتی اگر سیستم ایمن ترین در جهان بدون آسیب پذیری داشته باشید، هنوز مستعد DDoS هستید. شما فقط می توانید DDoS را با استفاده از خدمات گران قیمت مانند آنچه که در بالا توضیح داده شده است، کاهش دهید.خبر خوب این است که حمله DDoS را اجرا می کند، کار ارزان یا آسان نیست و معمولا انگیزه قوی در پشت آن وجود دارد. این انگیزه می تواند از تقاضا برای جبران خسارت به یک کارمند سابق مهاجم انتقام بگیرد، به رقیب که مایلند طراحی سایت خود را از طریق فعالیت های غیر اخلاقی و غیرقانونی کاهش دهند. بعضی از متخصصان امنیتی قانونی وجود دارند که شما می توانید برای پیدا کردن کسی که این حمله را انجام می دادید، سفارش دهید. اما آنها ارزان نیستند، می توانند مدت زیادی طول بکشد، و همیشه هم قطعی نیستند، به خصوص اگر مهاجم به خوبی خود را پوشش دهد. امنیت نرم افزار یک جنگ مهارت بین هکر و برنامه نویس است. نوشتن کد امن مانند بازی یک بازی برج دفاعی است. شما یک قلعه با دفاع شگفت انگیز برای پیش بینی آنچه هکرها می توانند برای نفوذ و مسدود کردن راه خود را حتی قبل از آنها را امتحان کنید. بسیار رضایت بخش است بدانید که حتی قبل از اینکه آنها سعی کنید، هکرهای آینده بالقوه ماهر را نیز داشته باشند.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]