[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

سلام خوانندگان آیا می توانید به طراحی سایت و طراحی وب سایت اعتقاد داشته باشید که من یک نمونه کارهای هالووین مضمون را پیدا نکرده ام من حدس می زنم هیچ کس نمی خواست کل طراحی سایت خود را بر روی یک تعطیلات یک روزه بنویسد. در حالی که قابل فهم است، این من را ناراحت می کند. کسی یک اسکلت بردار را دریافت می کند آنچه ما انجام می دهیم ترکیبی عمیق از طراحی سایت های مینیمالیست آرام و آرام است که با رنگ های شگفت انگیز مشخص شده اند که ممکن است، اگر شما برای آن آماده نیست، چشم خود را برای یک ثانیه صدمه دیده است. لذت بردن. توجه من این سایت ها را با توجه به اینکه چگونه به من نگاه می کنند، قضاوت می کنم. اگر طراحی سایت آنها خلاق و اصلی هستند، یا کلاسیک اما واقعا خوب انجام شده، برای من خوب است. گاهی اوقات، و قابلیت دسترسی رنج می برند. برای مثال، بسیاری از این طراحی سایت ها به جاوااسکریپت بستگی دارد تا محتوای آنها را نمایش دهد. این یک بد است، بچه ها. اگر شما ایده ای را پیدا کنید که دوست دارید و می خواهید با طراحی سایت خود سازگار شوید، به یاد داشته باشید که آن را مسئولانه پیاده سازی کنید. چشم انداز چشم انداز ما را به ما نشان می دهد، ما طراحی سایت تقریبا کلاسیک مینیمالیستی، با کمی طرح ناهموار، کلاژ سبک. قهوه برجسته بر روی صفحه اصلی به زحمت بی صدا می تواند کمی خرد شود، اما کار خوبی را برای نشان دادن تنوع قابل توجه در کار خود می کند. در ادامه دارای یک طراحی سایت بسیار جذاب و بسیار جذاب و سنگین تر است، هرچند انیمیشن به نظر کمی ساده تر است. کمی در طراحی سایت کلاژ وجود دارد، اما این یک لمس نور است که به سرعت به سبک معمولی طرح بندی می رسد، در حالی که همه چیز را به معنای واقعی کلمه حرکت می دهد. من شخصا دوست دارم این رنگ را برای طراحی سایت استفاده کنم.

کسب و کار جدی لوگو برای کسب و کار جدی چهره طراحی سایت است به طوری که البته. آنها حتی تاکید می کنند که قصد را دوست دارند با نام تجاری شما اما من سعی می کنم که آن را در برابر آنها نگه ندارم. من می گویم که در برند طراحی سایت و طراحی وب سایت خوب هستند، هر چند. تایپوگرافی همراه با برخی از عناصر گرافیکی کوچک به این طراحی سایت یک شخصیت مجزا، در حالی که تنوع در طرح و ارائه تشویق می کند اکتشاف طراحی سایت می باشد. انیمیشن شما را کاملا یکپارچه از یک صفحه به دیگری می برد به نحوی که نمی توانم انکار کنم که دوست دارم. پلت فرم فلور مورو استودیو است که به نظر می رسد که طراحی سایت بسیار مدرن و مدرن مدرن. هنگامی که آن را به درستی به آن می رسد، آنها برخی از مهندسی دقیق دقیق، به طوری که طراحی سایت خود را نشان می دهد که حرفه ای، به جای رفتن برای روش پرتاب رنگ در همه جا که شما ممکن است انتظار داشته باشید. برای یک طراحی سایت که همه چیز را به فروش می رساند، اجتناب ناپذیر خواهد شد، به نظر می رسد کاملا ظریف است و این عمدتا از طریق تایپوگرافی انجام می شود. پلت فرم یک طراحی سایت داخلی و مبلمان است، بنابراین سایتش پیش بینی می شود که حداقل است. چه چیزی برای من سرگرم کننده است این است که من برای کسانی که طرح بندی طراحی سایت تقسیم بندی شده است، مکعب است، هر چند این یک سازگار است، بسته به کدام محتوا در هر لحظه ی طرای سایت ولویت دارد. آخرین بیت چیزی است که من دوست دارم ببینم. پلت فرم سایت استاتیک نمونه کارها آدل بیتس یکی از کسانی است که ناوبری طراحی سایت را در اطراف لبه های طراحی قرار می دهد. من معمولا طرفدار نیستم، اما کنتراست کافی برای کار کردن وجود دارد. بقیه طراحی سایت حتی به طور خاصی ساختار یافته است تا بتواند چشمها را به سمت صفحات در هر زمان جلب کند، بنابراین شما نمی توانید بیت هایی را که قصد دارید روی آن کلیک کنید را از دست ندهید. ترکیب آن با زیبایی شناسی طراحی سایت و همه چیز به خوبی کار می کند.