سئو وردپرس چیست؟
مهمترین موضوع برای هر [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] ، آموزش سئو سایت وردپرس است، زیرا کسی که نتواند کسب و کار اینترنتی خود را به افراد جامعه معرفی کند در آینده ی نه چندان دور، از بین خواهد رفت و در این مقاله به آموزش سئو سایت وردپرس خواهیم پرداخت، چون امروزه سئو سازی وردپرس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، هر فردی برای دسترسی راحت، به اطلاعات مورد نظر خودش به راحتی به گوگل مراجعه می کند و با توجه به اینکه [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] شرکت گوگل، فقط به خاطره اطلاعات مفیدی است که به کاربران خودش ارائه می دهد، بنابراین اگر شما بتوانید ، کسب درآمد اینترنتی خود را با الگوریتم های جدید گوگل تطبیق دهید، به راحتی می توانید در صدر نتایج موتور جستوجوی گوگل قرار بگیرید و درآمدهای فوق العاده ای کسب کنید.

اما کسب درآمدهای بسیار خوب، زمانی امکان پذیر است که شما با آموزش سئو قالب وردپرس آشنایی داشته باشید و طراحی مدرن قصد دارد تا در این مقاله شما را با آموزش رایگان سئو وردپرس آشنا کند، به شما پیشنهاد می کنیم تا با فیلم آموزش سئو وردپرس با ما همراه باشید.


[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
بی شک وردپرس یکی از قوی ترین سی ام اس های آماده است و دلیل محبوبیت آن هم، ساده بودنش است و جالب است که بدانید وردپرس، سورس کد های آماده بسیار زیادی دارد که نحوه ی استفاده آنها هم، بسیار ساده است و حالا قصد داریم افزونه ی سئو وردپرس ( wordpress-seo ) به شما عزیزان معرفی کنیم. افزونه سئو وردپرس هم به دلیل ساده بودن آن، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

شدیدا توصیه می شود که برای بهتر دیده شدن سایتتان در نتایج موتورهای جستجوی گوگل ، از مقاله ارسال خودکار مطالب به شبکه اجتماعی استفاده کنید.آموزش کامل سئو سایت وردپرس با استفاده از یواست سئو پرمیوم ( yoast seo premium )
حتما این موضوع مهم را در نظر داشته باشید که از نسخه ی پولی افزونه سئو سازی وردپرس ( yoast seo premium ) استفاده کنید زیرا نسخه ی پولی آن مزیت های فراوانی را نسبت به نسخه ی رایگان دارد که مهم ترین تفاوت این دو، در تعداد انتخاب کلمات کلیدی است، یعنی در نسخه ی پولی شما مجاز هستید تا ۵ کلمه ی کلیدی ، برای موضوع دلخواهتان انتخاب کنید در حالی که در نسخه ی رایگان آن ، فقط به انتخاب یک کلمه ی کلیدی محدود هستید.

نکته ی بسیار مهمی که وجود دارد این است که تنها آموزش سئوی وردپرس از طریق محتوا بهینه شده امکان پذیر است، یعنی با کیفیت بودن محتوا، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، صرفا محتوا تولید کردن بر اساس اهداف شخصیه خودمان، کار جالبی نیست، چون اطلاعات شما ، باید برای کاربرانتان ارزشمند باشد و کاملا هم با موضوع سایتتان مرتبط باشد، باید به کاربران سایت خود احترام بگذارید، همیشه تولید محتوا یکی از قوی ترین تکنیک های بازاریابی اینترنتی بوده است.

بیشتر بخوانید: [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

آموزش سئو وردپرس از طریق محتوای بهینه
افزونه ای که به شما معرفی کردیم، دارای رباتی است که شما با کمک ربات این افزونه، به راحتی می توانید تولید محتوا کنید، طرز کار با این افزونه، بسیار بسیار ساده هستش، فقط کافیست که در حین تولید محتوا، به اخطارهای ربات یواست سئو گوش دهیم، و مانند تصویر زیر، تک تک چراغ های قرمز آن را سبز کنیم.

افزونه ی یواست سئو
برای اینکه مطالب این بخش برایتان بهتر جا بیفتد، فیلم آموزش کامل سئو سایت وردپرس را حتما از بخش زیر دانلود کنید، چون در این ویدئو به بهینه سازی داخلی سایت و نحوه کار با افزونه ی یواست سئو می پرازیم و نیازی به آموزش سئو وردپرس pdf ندارید، زیرا آموزش های جامعی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.